Sākums » Farmācija » “Olainfarm” akcionāru ārkārtas sapulce nenotiek kvoruma trūkuma dēļ

“Olainfarm” akcionāru ārkārtas sapulce nenotiek kvoruma trūkuma dēļ

Otrdien, 22. septembrī, plkst. 15.00 sasauktā zāļu ražotāja AS “Olainfarm” akcionāru ārkārtas sapulce nav notikusi kvoruma trūkuma dēļ, teikts uzņēmuma paziņojumā biržai “Nasdaq Riga”.

Sasauktajai akcionāru ārkārtas sapulcei bija reģistrējušies akcionāri, kuri kopumā pārstāvēja 3 877 425 balsstiesīgās akcijas jeb 27,53% no balsstiesīgā kapitāla, līdz ar to akcionāru sapulcei nebija nepieciešamā kvoruma.

Akcionāru ārkārtas sapulce bija sasaukta pēc Igaunijas uzņēmuma “Olfim” ierosinājuma, un tajā bija plānots lemt par vairāku valdes locekļu pilnvaru ierobežošanu, kā arī par uzņēmuma padomes nomaiņu, lai gan iespējamie padomes locekļu kandidāti netika minēti.

Jau ziņots, ka otrdien notika arī “Olainfarm” akcionāru kārtējā sapulcē, kurā lēma par pagājušā gada pārskat apstiprināšanu un 2019.gadā gūtās peļņas sadali, nolemjot dividendēs izmaksāt 4 507 224,96 eiro jeb 0,32 eiro par akciju.

Tāpat akcionāri pieņēma zināšanai valdes un padomes ziņojumu par 2019.gada darbības rezultātiem, kā arī ar nepieciešamo balsu vairākumu pieņēma lēmumu par Revīzijas komitejas nolikuma atcelšanu. Akcionāru sapulcē tika apstiprināta arī uzņēmuma padomes un valdes atalgojuma politika.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.