Sākums » Farmācija » “Olainfarm” akcionāru sapulcē plāno pārvēlēt uzņēmuma padomi

“Olainfarm” akcionāru sapulcē plāno pārvēlēt uzņēmuma padomi

AS “Olainfarm” šodien, 24. janvārī, sasaukusi akcionāru ārkārtas sapulci, kurā plānots pārvēlēt uzņēmuma padomi, liecina “Olainfarm” paziņojums biržai “Nasdaq Riga”.

Akcionāru sapulce sasaukta, pamatojoties uz lielākā akcionāra “Olmafarm” iesniegumu Uzņēmumu reģistram ar lūgumu sasaukt “Olainfarm” ārkārtas akcionāru sapulci ar šādu darba kārtību – padomes atsaukšana un jaunās padomes ievēlēšana, revīzijas komitejas atsaukšana un jaunās revīzijas komitejas ievēlēšana.

Papildu minētajam Uzņēmumu reģistrs lūdzis “Olainfarm” valdi sasaukt ārkārtas akcionāru sapulci ar “Olmafarm” 2019.gada 13.novembra iesniegumā norādīto darba kārtību. “Olmafarm” nav vērsusies pie “Olainfarm” padomes un valdes ar Uzņēmumu reģistra 2019.gada 22.novembra vēstulē minēto pieprasījumu sasaukt ārkārtas akcionāru sapulci, kā arī Uzņēmumu reģistra 2019.gada 22.novembra vēstulei nav pievienots tās 13.novembra iesniegums.

Ņemot vērā iepriekš minēto, kā arī apstākli, ka “Olmafarm” ir “Olainfarm” akcionārs, kas kopā pārstāv 42,56% no “Olainfarm” pamatkapitāla, “Olainfarm” valde sasauca ārkārtas akcionāru sapulci un paziņoja, ka ārkārtas akcionāru sapulce notiks 24.janvārī plkst.11 “Olainfarm” telpās Olainē, Rūpnīcu ielā 5.

Paziņojumā biržai norādīts, ka “Olainfarm” nav saņēmusi ārkārtas akcionāru sapulces darba kārtības jautājumos pieņemamo lēmumu projektus.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.