Sākums » Farmācija » “Olainfarm” apgrozījums novembrī – par 7% lielāks nekā pērn
“Olainfarm” apgrozījums novembrī – par 7% lielāks nekā pērn
Foto - no "Olainfarm" arhīva.

“Olainfarm” apgrozījums novembrī – par 7% lielāks nekā pērn

AS “Olainfarm” provizoriskie konsolidētie šī gada novembra rezultāti liecina, ka realizācijas apjoms ir sasniedzis 10,9 miljonus eiro, kas ir 8% pieaugums pret pagājušā gada novembri, ziņo uzņēmums. Arī vienpadsmit mēnešu griezumā “Olainfarm” grupas pārdošanas apjoms ir audzis par 7%, salīdzinot ar pērnā gada attiecīgo periodu, un sasniedzis 112,6 miljonus eiro. Šī gada 11 mēnešos “Olainfarm” koncerns realizējis produkciju 52 pasaules tirgos.

Pēc nekonsolidētajiem “Olainfarm” provizoriskajiem rezultātiem produktu realizācija 2018. gada novembrī veidoja 7,97 miljonus eiro, un ir līdzvērtīga pērnā gada novembra rezultātam.

“Olainfarm” piederošā aptieku tīkla SIA “Latvijas aptieka” realizācijas apjoms novembrī veidoja 2,1 miljonu eiro, kas ir par 11% vairāk nekā šajā periodā pērn. Šajā laikā darbojās 69 aptiekas. SIA “Silvanols” apgrozījums 2018. gada novembrī bija 510 000 eiro, kas ir par 13% vairāk nekā šajā periodā pērn. Elastīgo medicīnisko izstrādājumu ražotāja SIA “Tonus Elast” un Baltkrievijas meitas uzņēmuma “Elast Medikl” realizācija novembrī veidoja 1,05 miljonus eiro. Veselības centru “Diamed” un “Olainmed” apgrozījums novembrī sasniedza 250 000 miljonus eiro. Savukārt Baltkrievijas meitasuzņēmums “NPK Biotest” novembrī realizējis produkciju par 200 000 miljoniem eiro.

Šī gada vienpadsmit mēnešos SIA “Latvijas aptieka” realizācija sasniedza 21,4 miljonus eiro, kas ir par 9% vairāk nekā šajā periodā pērn. SIA “Silvanols” apgrozījums 2018. gada vienpadsmit mēnešos bija 5,5 miljoni eiro – par 16% vairāk nekā šajā periodā pērn. SIA “Tonus Elast” un Baltkrievijas meitasuzņēmuma “Elast Medikl” realizācija 11 mēnešos sasniedza 9,2 miljonu eiro. Veselības centru “Diamed” un “Olainmed” apgrozījums 11 mēnešos veidoja 2,4 miljonus eiro. Savukārt Baltkrievijas meitasuzņēmums “NPK Biotest” 11 mēnešos realizējis produkciju par 2,1 miljonu eiro.

Pēc AS “Olainfarm” aplēsēm uzņēmuma nekonsolidētais apgrozījums 2018. gadā varētu sasniegt 96 miljonus eiro, savukārt konsolidētais apgrozījums – 130 miljonus eiro. Saskaņā ar šeit publicētajiem provizoriskajiem apgrozījuma rādītājiem 2018. gada 11 mēnešos ir sasniegti 88% no visa 2018. gadā plānotā nekonsolidētā apgrozījuma un 83% no gadā plānotā konsolidētā apgrozījuma, ziņo uzņēmuma pārstāvji.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.