Sākums » Farmācija » “Olainfarm” grupas uzņēmumos darbu sākuši ukraiņu mediķi, farmaceiti un ķīmiķi
“Olainfarm” grupas uzņēmumos darbu sākuši ukraiņu mediķi, farmaceiti un ķīmiķi

“Olainfarm” grupas uzņēmumos darbu sākuši ukraiņu mediķi, farmaceiti un ķīmiķi

AS “Olainfarm” jaunizveidotajā Zinātnes un pētniecības centrā darbu sākuši divi ukraiņu vadošie ķīmiķi, grupas uzņēmumos “Klīnika DiaMed” un “OlainMed” šogad sākuši strādāt trīs mediķi no Ukrainas, bet koncernam piederošajā aptieku tīklā “Latvijas aptieka” – pieci farmaceita asistenti no Ukrainas. Grupas uzņēmumos ir gaidīti arī neirologi, internisti – terapeiti, endokrinologi, kardiologi, radiologi, LOR speciālisti, stomatologi, kā arī ķirurgi. Darbs tiks piedāvāts arī operāciju māsām, anestēzijas māsām, zobārstniecības māsām, fizioterapeitiem, funkcionālām māsām un ambulatorām māsām.

“Olainfarm” grupas uzņēmumi ir aktīvi iesaistījušies palīdzības sniegšanā gan tiem Ukrainas iedzīvotājiem, kuri nokļuvuši Latvijā, gan tiem, kas palikuši dzimtenē. “Olainfarm” ar labdarības organizācijas atbalstu ir nogādājusi kravu ar “Olainfarm” grupas uzņēmumu produkciju un medicīnas precēm, kā arī dezinfekcijas līdzekļus un sejas maskas vairāk nekā 27 000 eiro vērtībā. Grupas uzņēmums “Tonus Elast” ziedojis kravu ar dažādiem medicīniskajiem produktiem – pēcoperāciju jostām, fiksatoriem locītavām, rokām, kaklam u.c., elastīgajām saitēm, kas ir ļoti svarīgi rehabilitācijas periodā.

“”Olainfarm” Ukrainas pārstāvniecībā strādā gandrīz 40 mūsu kolēģu; viņiem esam snieguši materiālu atbalstu, lai pārvarētu šo grūto laiku. Viens no viņiem pievienojies mūsu komandai Latvijā. Līdz ar medikamentu un medicīnas produktu nodrošinājumu esam atvērti piedāvāt darba vietas vēl vairāk Ukrainas iedzīvotāju. Būdami vienoti nosodījumā Krievijas agresijai Ukrainā, aicinām Latvijas iedzīvotājus būt vienotiem arī savā praktiskajā atbalstā, jo katrs šajā situācijā varam aktīvi rīkoties pēc savām iespējām: ar finansiālu, vai materiālu ziedojumu no vilnas zeķēm līdz segām un higiēnas precēm, palīdzēt ar mājvietu, ar brīvprātīgo darbu, palīdzot labdarības organizācijām vai kā citādi. Palīdzība ukraiņiem būs nepieciešam vēl ilgu laiku,” stāsta AS “Olainfarm” valdes priekšsēdētājs Juris Bundulis.

Līdz ar darbavietu radīšanu ukraiņu mediķiem savos uzņēmumos “Olainfarm” Latvijā dzīvojošos Ukrainas pilsoņus atbalsta arī citos veidos. Piemēram, “Latvijas aptieka” aptiekās ir pielāgots tehniskais nodrošinājums, lai varētu Ukrainas pilsoņiem izsniegt valsts kompensējamās zāles un medicīniskās ierīces, uzrādot izrakstītu recepti.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*