Sākums » Farmācija » “Olainfarm” ieķīlājis “Latvijas aptieka” un “Silvanols” kapitāldaļas

“Olainfarm” ieķīlājis “Latvijas aptieka” un “Silvanols” kapitāldaļas

Zāļu ražotājs “Olainfarm” reģistrējis divas jaunas komercķīlas, ar kurām ieķīlātas meitasuzņēmumu SIA “Latvijas aptieka” un SIA “Silvanols” kapitāldaļas, saskaņā ar “Lursoft” datiem ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Abas komercķīlas reģistrētas par labu “SEB bankai”, un tās nodrošina prasījumus, kas izriet no 2014. gada jūlijā noslēgta kredīta līguma. Abām komercķīlām ir arī vienāda nodrošinātā prasījuma maksimālā summa – 13,384 miljoni eiro.

Ar vienu no komercķīlām ieķīlātas “Olainfarm” piederošās 703 810 “Silvanols” kapitāldaļas, bet ar otru komercķīlu ieķīlātas zāļu ražotājam piederošās 626 “Latvijas aptieka” kapitāldaļas. “Olainfarm” ir vienīgais abu uzņēmumu īpašnieks.

“Olainfarm” kā ķīlas devējs bez bankas rakstiskas atļaujas nedrīkst pieņemt lēmumu ne par “Silvanols”, ne “Latvijas aptieka” reorganizāciju, likvidāciju, pamatkapitāla palielināšanu (izņemot, ja pamatkapitāla palielināšana notiek palielinot ieguldītās daļas vērtības) vai pamatkapitāla samazināšanu un attiecīgiem statūtu grozījumiem par iepriekšminēto.

Abas komercķīlas reģistrētas pirmdien, 3. jūnijā.

“Olainfarm” šobrīd ir aktuālas kopumā 43 komercķīlas.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.