Sākums » Farmācija » “Olainfarm” jaunais valdes priekšsēdētājs būs Oļegs Grigorjevs

“Olainfarm” jaunais valdes priekšsēdētājs būs Oļegs Grigorjevs

AS “Olainfarm” padome ir pieņēmusi lēmumu ievēlēt uzņēmuma valdes priekšsēdētāja amatā līdzšinējo uzņēmuma izpilddirektoru un valdes locekli Oļegu Grigorjevu, kā arī “Olainfarm” valdes locekļa amatā  iecelt Raimondu Terentjevu. Šis lēmums stāsies spēkā ar brīdi, kad Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra komercreģistrā tiks izdarīts ieraksts par izmaiņām AS “Olainfarm” valdes sastāvā.

Kā ziņo uzņēmuma pārstāvji, Oļegs Grigorjevs ir “Olainfarm” izpilddirektors un valdes loceklis ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi ķīmijas un farmācijas nozarē. O. Grigorjevs AS “Olainfarm” pievienojās 2001. gadā. Pirms tam strādājis SIA “Grif” (no 2000. līdz 2001. gadam) un SIA “Aroma” (no 1996. līdz 2000. gadam). O. Grigorjevs ir ieguvis ekonomista diplomu Maskavas sakaru un informātikas tehniskajā universitātē. Viņam pieder 1000 AS “Olainfarm” akcijas.

Raimonds Terentjevs ir AS “Olainfarm” Kvalitātes vadības departamenta direktors ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi ķīmijas un farmācijas nozarē. R. Terentjevs “Olainfarm” pievienojās 2011. gadā no APP “Latvijas Organiskās sintēzes institūts”, kur pildīja pētnieka pienākumus. R. Terentjevs ir ieguvis dabaszinātņu bakalaura un maģistra grādus ķīmijā Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultātē. Viņam nepieder “Olainfarm” akcijas, norāda uzņēmuma pārstāvji.

Saskaņā ar nacionālās informācijas aģentūra LETA datiem, “Olainfarm” valdē strādā arī Salvis Lapiņš, Mārtiņs Tambaks, Mihails Raizbergs, Veranika Dubitskaja un Vladimirs Krušinskis.

Jau ziņojām, ka šogad 9.decembrī 52 gadu vecumā mūžībā aizgāja līdzšinējais “Olainfarm” valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Valērijs Maligins.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.