Sākums » Farmācija » “Olainfarm” konsolidētais realizācijas apjoms maijā palielinājies par 121%

“Olainfarm” konsolidētais realizācijas apjoms maijā palielinājies par 121%

AS “Olainfarm” maijā realizējusi produkciju par 10,62 miljoniem eiro, kas ir par 121% vairāk nekā šajā periodā pērn, liecina uzņēmuma provizoriskie konsolidētie 2014. gada maija rezultāti. Pēc nekonsolidētajiem provizoriskajiem rezultātiem produktu realizācija maijā veidoja 9,76 miljonus eiro, kas ir par 141% vairāk nekā šajā periodā pērn.

Lielākais realizācijas pieaugums bijis Ukrainā – par 86931%, Uzbekistānā – par 500%, un Lietuvā – par 119%. “Olainfarm” lielākie noieta tirgi maijā bija Ukraina, Krievija, Latvija, Lielbritānija, Baltkrievija un Uzbekistāna, ziņo uzņēmuma pārstāvji. Maijā uzņēmums veicis būtiskas piegādes uz Lielbritāniju un Poliju, bet kopumā šajā mēnesī “Olainfarm” produkti pārdoti 23 valstīs četros kontinentos.

Gada pirmajos piecos mēnešos provizoriskais konsolidētais “Olainfarm” realizācijas apjoms sasniedzis 43,38 miljonus eiro – par 55% vairāk nekā attiecīgā periodā pērn. Provizoriskais nekonsolidētais “Olainfarm” realizācijas apjoms sasniedzis 38,16 miljonus eiro – par 59% vairāk, salīdzinot ar attiecīgo periodu 2013. gadā. Straujākais realizācijas pieaugums šī gada piecos mēnešos bijis Ukrainā, kur tās apjoms palielinājies par 548%. Šajā laikā veiktas būtiskas piegādes uz Poliju. Gada pirmajos piecos mēnešos lielākie noieta tirgi bija Krievija, Latvija, Ukraina un Baltkrievija. Kopumā gada pirmajos piecos mēnešos “Olainfarm” produkti realizēti 32 valstīs piecos kontinentos.

AS “Olainfarm” piederošā aptieku tīkla SIA “Latvijas aptieka” realizācija maijā bija 1,19 miljoni eiro, kas ir par 70 000 eiro mazāk nekā aprīlī. Maijā šajā tīklā darbojās 54 aptiekas. Savukārt uzņēmumam piederošās SIA “Silvanols” apgrozījums maijā bija 140 000 eiro, kas ir par 130 000 eiro mazāk kā aprīlī. 2014.gada pirmajos piecos mēnešos SIA “Latvijas aptieka” realizācija sasniedza 6,29 miljonus eiro, bet SIA “Silvanols” apgrozījums – 1,3 miljonus eiro.

Uzņēmuma darbības plāns paredz, ka nekonsolidētais apgrozījums 2014. gadā sasniegs 80 miljonus eiro, bet konsolidētais apgrozījums – 93 miljonus eiro. Saskaņā provizoriskajiem apgrozījuma rādītājiem 2014.gada pirmajos piecos mēnešos ir sasniegti 48% no visa gadā plānotā nekonsolidētā apgrozījuma un 47% no konsolidētā apgrozījuma, portālu www.farmacija-mic.lv informēja uzņēmuma pārstāvji.

Elīna Badune

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.