Sākums » Farmācija » “Olainfarm” lielākais akcionārs aicina tomēr ierasties uz akcionāru sapulci nākamajā nedēļā
“Olainfarm” lielākais akcionārs aicina tomēr ierasties uz akcionāru sapulci nākamajā nedēļā
Foto - no "Olainfarm" arhīva.

“Olainfarm” lielākais akcionārs aicina tomēr ierasties uz akcionāru sapulci nākamajā nedēļā

Zāļu ražotāja “Olainfarm” lielākais akcionārs SIA “Olmafarm” aicina akcionārus nepakļauties “Olainfarm” valdes un padomes darbībām un tomēr ierasties uz iepriekš izsludināto akcionāru ārkārtas sapulci 1.aprīli, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Uzņēmuma “Olmafarm” pārstāvji pauduši, ka “Olainfarm” valde ir pakļāvusies padomes nelikumīgam spiedienam un, klaji ignorējot normatīvus, publiskojusi paziņojumu par akcionāru sapulces atsaukšanu.

Lielākais akcionārs norādījis, ka šāds paziņojums atbilstoši Finanšu instrumentu tirgus likumam ir uzskatāms par tirgus manipulāciju un ir krimināli sodāma rīcība. “Valdei nav tiesību atcelt pēc akcionāra pieprasījuma sasauktu akcionāru sapulci, savukārt, akcionāra īpašuma tiesības uz akcijām pierāda ieraksts finanšu instrumentu kontā, nevis tendenciozi un apzināti nepatiesi interpretēts akcionāru saraksts,” uzsvērts uzņēmumā.

“Olmafarm” aicina visus “Olainfarm” akcionārus ierasties uz akcionāru sapulci, kas sasaukta 1.aprīlī plkst.11.00, un izskatīt visus darba kārtībā iekļautos jautājumus.

Tāpat “Olmafarm” aicina akcionārus līdzi ņemt izrakstu vai izziņu no finanšu instrumentu konta par situāciju 2019. gada 22. marta dienas beigās, tādējādi likumīgā veidā apliecinot tiesības piedalīties un balsot akcionāru sapulcē.

 

www.farmacija-mic.lv

 

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.