Sākums » Farmācija » “Olainfarm” noslēdz jaunu līgumu ar PVO par prettuberkulozes līdzekļa piegādi

“Olainfarm” noslēdz jaunu līgumu ar PVO par prettuberkulozes līdzekļa piegādi

Zāļu ražotājs AS “Olainfarm” uzvarējis starptautiskā Pasaules Veselības organizācijas (PVO) konkursā un noslēdzis trīs miljonus eiro vērtu līgumu par prettuberkulozes līdzekļa “Pass nātrija sāls” piegādi arī 2019.-2020. gadā, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Pirmās medikamenta piegādes plānotas jau aprīlī.

“Olainfarm” valdes priekšsēdētājs Lauris Macijevskis norādījis, ka uzņēmuma veiksmīgā sadarbība ar PVO teju 10 gadu garumā apliecina “Olainfarm” ražoto medikamentu kvalitāti. “Izejvielu drošums, produkta augstais novērtējums, piegādes termiņu ievērošana un ilggadējā pozitīvā sadarbības pieredze ir tie kritēriji, kas ļāvuši “Olainfarm” atkārtoti uzvarēt PVO rīkotajā konkursā par šī prettuberkulozes medikamenta piegādi arī 2019. un 2020. gadā”, uzsvēris Macijevskis.

“Pass nātrija sāls” bija viens no 15 pārdotākajiem Olainfarm produktiem 2018. gadā. Bez PVO “Olainfarm” šo medikamentu piegādā arī specializētajiem klīniskajiem centriem Baltijas valstīs, starptautiskai nevalstiskajai organizācijai “Ārsti bez robežām”, kā arī eksportē uz Moldāviju.

Uzņēmumā norāda, ka “Pass nātrija sāls” ir viens no pazīstamākajiem prettuberkulozes līdzekļiem, kas pierādījis savu efektivitāti pasaulē, un PVO to plaši izmanto tuberkulozes ārstēšanai jaunattīstības valstīs Āzijā un Āfrikā.

“Olainfarm” šo medikamentu ražo kopš 2001.gadā, bet kopš 2011.gada uzņēmums kvalificējies kā PVO partneris prettuberkulozes programmā, regulāri piedaloties PVO organizētajos iepirkuma konkursos.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.