Sākums » Farmācija » “Olainfarm” padome atzinīgi novērtē uzņēmuma darbību 2018. gadā  
“Olainfarm” padome atzinīgi novērtē uzņēmuma darbību 2018. gadā   

“Olainfarm” padome atzinīgi novērtē uzņēmuma darbību 2018. gadā  

21. martā AS “Olainfarm” notika padomes un valdes kopsēde, kurā tika izvērtēts mātesuzņēmuma un meitasuzņēmuma finansiālais sniegums 2018. gada pirmajos divos mēnešos, ziņo uzņēmuma pārstāvji.

“Padome atzinīgi novērtē pozitīvo attīstības tendenci, kas apliecina “Olainfarm” sekmīgu darbību. Šī gada pirmo mēnešu rezultāti rada pārliecību par turpmāku koncerna attīstību 2018. gadā. Novērtējot sasniegto, īpaši gribam izcelt pieaugumu vietējā tirgū,” paziņojumā presei pauž AS “Olainfarm” padomes priekšsēdētājs Ivars Godmanis.

AS “Olainfarm” padome un valde turpina strādāt pie 2018. gada budžeta un darbības plāna, kuru plānots izskatīt un apstiprināt kārtējā akcionāru sapulcē jūnija sākumā. Akcionāru sapulcē tiks izvērtēts arī “Olainfarm” valdes ierosinājums uzņēmuma akcionāriem 2018. gadā dividendēs izmaksāt 3 miljonus eiro jeb aptuveni 0,21 eiro par akciju pie nosacījuma, ka uzņēmuma auditētajos 2017. gada pārskatos netiks veiktas būtiskas izmaiņas, salīdzinot ar neauditētajiem pārskatiem.

2018. gada divos mēnešos provizoriskais konsolidētais AS “Olainfarm” realizācijas apjoms ir sasniedzis 19,88 miljonus eiro. Tas ir par 16% vairāk nekā attiecīgajā periodā 2017. gadā. Visstraujākais realizācijas pieaugums ir vērojams Uzbekistānā, kur tās apjoms ir palielinājies par 757%, Japānā – par 332%, un Kazahstānā – par 124%. AS “Olainfarm” koncerna lielākie noieta tirgi 2018. gada divos mēnešos ir Latvija, Krievija, Baltkrievija un Ukraina, produkti tika realizēti 32 valstīs, ziņo uzņēmums.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*