Sākums » Farmācija » “Olainfarm” padomē plānots ievēlēt Bunduli, Leiboviču, Telicu, Rubeni, Petroviču, Irinu Maliginu un Balandinu

“Olainfarm” padomē plānots ievēlēt Bunduli, Leiboviču, Telicu, Rubeni, Petroviču, Irinu Maliginu un Balandinu

Zāļu ražotāja AS “Olainfarm” akcionāri ārkārtas sapulcē šodien, 17. jūnijā, lems par jaunas uzņēmuma padomes ievēlēšanu, liecina uzņēmuma lielākās akcionāres SIA “Olmafarm” akcionāru sapulcei iesniegtie lēmumu projekti.

“Olmafarm” rosina uzņēmuma padomē ievēlēt Juri Bunduli, Andreju Leiboviču, Vadimu Telicu, Pēteri Rubeni, Sandi Petroviču, Irinu Maliginu un Ingu Balandinu. “Olmafarm” arī rosina noteikt padomes locekļu kopējo mēneša atalgojumu 21 000 eiro apmērā.

“Olmafarm” rosina ievēlēt “Olainfarm” revīzijas komitejā uz divu gadu termiņu Viesturu Gurtlavu, Petroviču un Arni Gulbi, kā arī noteikt revīzijas komitejas locekļu kopējo mēneša atalgojumu 11 500 eiro apmērā. Patlaban uzņēmuma padomē strādā padomes priekšsēdētājs Gundars Bērziņš, viņa vietnieki Kārlis Krastiņš un Jānis Buks, kā arī padomes locekļi Haralds Velmers un Andrejs Saveļjevs.

Tāpat akcionāru sapulcē plānots lemt par uzņēmuma akcionāres Nikas Saveļjevas ierosinājumu atcelt kompensāciju padomes loceklim saistībā ar viņa pirmstermiņa atcelšanu no amata, liecina Saveļjevas akcionāru sapulcei iesniegtie lēmumu projekti.

Saveļjevas akcionāru sapulcei piedāvātais lēmuma projekts paredz atcelt 2019.gada 1.aprīļa “Olainfarm” akcionāru ārkārtas sapulces lēmumu daļā, kas paredzēja kompensāciju padomes loceklim saistībā ar pirmstermiņa padomes locekļa atcelšanu ar akcionāru sapulces lēmumu, 12 mēnešu fiksētās atlīdzības apmērā.

Tāpat Saveļjeva rosina akcionāru sapulcei lemt par grozījumiem uzņēmuma statūtos, nosakot, ka uzņēmuma padome sastāv no septiņiem padomes locekļiem. Patlaban statūtos noteikts, ka uzņēmuma padomē ir pieci padomes locekļi.

Saveļjeva arī rosina no uzņēmuma statūtiem izslēgt punktu, kas nosaka, ka akcionāru sapulce ir tiesīga pieņemt lēmumu, ja tajā pārstāvēti vairāk nekā 50% no balsstiesīgā un apmaksātā kapitāla.

Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesa 11.jūnijā apmierinājusi “Olainfarm” lielākā akcionāra “Olmafarm” pieteikumu par pagaidu aizsardzību pirms prasības celšanas, nosakot, ka “Olmafarm” ir tiesīgs izlietot no “Olainfarm” akcijām izrietošās tiesības, tai skaitā balsot “Olainfarm” kārtējās un ārkārtas akcionāru sapulcēs.

“Olmafarm” valdes loceklis Pēteris Rubenis aģentūrai LETA pavēstīja, ka tādējādi “Olmafarm” būs tiesīgs bez jebkādiem šķēršļiem un traucējumiem izlietot savas akcionāra balsstiesības gaidāmajās 17.jūnija un 18.jūnija “Olainfarm” ārkārtas akcionāru sapulcēs.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.