Sākums » Farmācija » “Olainfarm” padomes priekšsēdētāja vietnieces amatā iecelta Irina Maligina
“Olainfarm” padomes priekšsēdētāja vietnieces amatā iecelta Irina Maligina
Foto: no "Olainfarm" arhīva.

“Olainfarm” padomes priekšsēdētāja vietnieces amatā iecelta Irina Maligina

Zāļu ražotāja “Olainfarm” padomes priekšsēdētāja vietnieces amatā iecelta līdzšinējā padomes locekle Irina Maligina, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA. Tādējādi “Olainfarm” šobrīd ir divi padomes priekšsēdētāja vietnieki – Maligina un Sandis Petrovičs, kurš šajā amatā ir kopš 19. jūnija.

Izmaiņas “Olainfarm” padomē reģistrētas ceturtdien, 8. jūlijā.

Šogad 19.jūnijā Uzņēmumu reģistrs iegrāmatoja “Olainfarm” 17.jūnija akcionāru ārkārtas sapulcē ievēlēto jauno padomi piecu cilvēku sastāvā. “Olainfarm” padomes priekšsēdētājs ir Juris Bundulis, bet padomes locekļi ir Andrejs Leibovičs un Pēteris Rubenis.

Vienlaikus ceturtdien, 8.jūlijā, veikts izmaiņas datos par uzņēmuma patiesajiem labuma guvējiem – kā uzņēmuma patiesās labuma guvējas minētas divas no Valērija Maligina mantiniecēm – Maligina un Nika Saveļjeva.

Jau vēstīts, ka Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) ir saņēmusi “Repharm” grupas uzņēmuma AS “AB City” pieteikumu “Olainfarm” akciju atpirkšanas obligātā piedāvājuma izteikšanai. Vienas akcijas atpirkšanas cena, pēc prospektā sniegtās informācijas, paredzēta 9,26 eiro.

Paredzēts, ka akciju atpirkšanas obligāto piedāvājumu varēs pieņemt 30 dienu laikā no tā izteikšanas brīža, kas sāksies nākamajā darba dienā pēc tam, kad piedāvājums būs publicēts oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Pēc prospektā sniegtās informācijas, “AB City” uz netieši iegūtās līdzdalības pamata iegūtas no “Olainfarm” akcijām izrietošās balsstiesības, kas veido 30,85% no “Olainfarm” balsstiesīgo akciju kopskaita.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.