Sākums » Farmācija » “Olainfarm” paziņo: publiskajā telpā paustā “Repharm” informācija ir maldinoša un pretrunīga
“Olainfarm” paziņo: publiskajā telpā paustā “Repharm” informācija ir maldinoša un pretrunīga
Foto - no "Olainfarm" arhīva.

“Olainfarm” paziņo: publiskajā telpā paustā “Repharm” informācija ir maldinoša un pretrunīga

Šodien, 19. februārī, publiskajā telpā nonākusi informācija, ka Repharm grupas uzņēmums iegādāsies Annai Emīlijai Maliginai tieši un netieši piederošās AS “Olainfarm” akcijas.

AS “Olainfarm” valdes priekšsēdētājs Jerūns Veitess (Jeroen Weites) paziņojumā presei norāda, ka Annas Emīlijas Maliginas likumiskā pārstāve Signe Baldere – Sildedze ir informējusi AS “Olainfarm valdi par to, ka publiskajā telpā izskanējusī informācija nav patiesa un darījums, kas tika noslēgts ar SIA “Farma Fund” (iepriekšējais nosaukums “Zdorovie Europe”) nav spēkā. Līdz ar to, “Repharm” grupai nav pamata nākt klajā ar šādu paziņojumu, norāda Veitess.

Saskaņā ar Finanšu instrumentu tirgus likuma prasībām, AS “Olainfarm” nav saņēmis akcionāra paziņojumu par būtiskas līdzdalības iegūšanu. Minētais dod pamatu AS “Olainfarm” valdei secināt, ka Repharm grupas publiskajā telpā paustā informācija ir maldinoša un pretrunīga. Repharm grupa izplata informāciju, ka A. E. Maliginas akcijas iegādāsies 2023. gadā, un paralēli nāk klajā ar informāciju, kas ļauj izdarīt maldinošus secinājumus par to, ka darījums jau ir noticis.

Šāda informācija publiskajā telpā var būtiski ietekmēt AS “Olainfarm” akciju cenu tirgū, kā arī pastāv iespēja, ka tā var aizskart pārējo AS “Olainfarm” akcionāru tiesības un radīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai. AS “Olainfarm” valde vērsīsies Finanšu un kapitāla tirgus komisijā ar lūgumu izvērtēt vai “Repharm” grupas paziņojumā nav saskatāms Finanšu instrumentu tirgus likuma pārkāpums.

“Olainfarm”, daļa no “Olainfarm” grupas, ir viens no vadošajiem farmācijas uzņēmumiem Baltijas valstīs, kas piedāvā augstas kvalitātes medikamentus un ķīmiskos farmaceitiskos produktus. Uzņēmuma biznesa stratēģija “UZ PRIEKŠU” iezīmē tā vīziju – kļūt par vienu no TOP10 Centrālās un Austrumeiropas ražotājiem līdz 2025. gadam.

Ar gandrīz 50 gadu ekspertīzi Olainfarm grupa piegādā ilgtspējīgus veselības aprūpes produktus un pakalpojumus ar pievienoto vērtību vairāk nekā 50 valstīm visā pasaulē. Grupā ietilpst – farmācijas uzņēmums “Olainfarm”, uztura bagātinātāju un medicīnisko iekārtu piegādātājs “Silvanols”, elastīgo un kompresijas materiālu ražotājs “Tonus Elast”, aptieku ķēde “Latvijas aptieka”,  veselības aprūpes un diagnostikas centri “DiaMed” un “OlainMed”.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.