Sākums » Farmācija » “Olainfarm” piedalīsies farmācijas izstādēs Japānā un Krievijā
“Olainfarm” piedalīsies farmācijas izstādēs Japānā un Krievijā

“Olainfarm” piedalīsies farmācijas izstādēs Japānā un Krievijā

Aprīļa nogalē AS “Olainfarm” pārstāvji piedalīsies starptautiskās farmācijas izstādēs “CPhI Japan 2015” Tokijā un ”CPhI Russia 2015” Maskavā. Tās ir būtiski farmācijas nozares notikumi Āzijas un Krievijas un NVS valstu reģionos, kuros uzņēmumi piedalās, lai prezentētu produktus un pakalpojumus, koptu attiecības ar esošajiem partneriem un piesaistītu jaunus, kā arī apzinātu nozīmīgākās tendences produktos un tehnoloģijās, ziņo “Olainfarm” pārstāvji.

“Olainfarm” izstādēs piedāvās sadarbību aktīvo farmaceitisko vielu pētniecībā, izstrādē un ražošanā, gatavo zāļu formu tehnoloģijas izstrādē un ieviešanā ražošanā, ražošanas procesa un analīžu metožu validācijā, kā arī gatavo zāļu formu līgumražošanā pēc individuāla pasūtījuma. Papildus “Olainfarm” produktu un pakalpojumu portfelim tiks prezentēts arī Latvijas zaļās farmācijas uzņēmuma “Silvanols” piedāvājums un farmācijas mazumtirdzniecības tīkla “Latvijas aptiekas” iespējas. “Olainfarm” pārstāvji tiksies arī ar esošiem un jauniem sadarbības partneriem ražošanas izejvielu iegādē, ziņo ražotāja pārstāvji.

“Olainfarm” izstādē “CPhI Japan” piedalīsies jau ceturto gadu, savukārt “CPhI Russia” – pirmo reizi. Japānā uzņēmums uzsvaru liks uz aktīvo farmaceitisko vielu un optiski aktīvo ķīmisko produktu pētniecības, ražošanas un izstrādes piedāvājumu, jo šajā reģionā pēdējos gados esot īpaši liela interese par sabiedrības partneru piesaisti jaunu produktu, tehnoloģiju un pakalpojumu izstrādei.

“CPhI Japan 2015” piedalīsies 500 dalībnieki no 30 valstīm un reģioniem, pērn izstādi apmeklēja vairāk nekā 17 000 farmācijas nozares profesionāļu. “CPhI Russia 2015” piedalīsies gandrīz 180 uzņēmumi no vairāk nekā 20 valstīm.

“Olainfarm” dalību izstādēs līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.