Sākums » Farmācija » “Olainfarm” plāno sākt darbību Turcijas tirgū

“Olainfarm” plāno sākt darbību Turcijas tirgū

No nākamā gada farmācijas uzņēmums AS “Olainfarm” plāno sākt produkcijas realizāciju Turcijā, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Nākamā gada aprīlī Turcijā paredzēts sākt pirmo četru produktu tirdzniecību, savukārt pēc diviem gadiem “Olainfarm” šajā valstī pārdoto produktu klāstu plāno palielināt jau līdz 80, paudis uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Valērijs Maligins.

“Mums ir ļoti optimistisks skats par Turciju, jo šim tirgum ir ļoti liels potenciāls,” preses konferencē teicis Maligins, norādot, ka izaugsme tiek prognozēta arī Krievijā un Ukrainā, taču Turcijā tirgus ir lielāks nekā Krievijā, un lielāks ir arī tā potenciāls.

Viņš izteicis iespēju, ka “Olainfarm” jaunā meitasuzņēmuma SIA “Tonus Elast” produkcija Turcijā varētu nokļūt pat ātrāk, jo nepieciešamo atļauju iegūšana elastīgo medicīnisko izstrādājumu tirdzniecībai ir vienkāršāka.

“Jau tuvā nākotnē mēs redzēsim strauju noieta pieaugumu Krievijā un Ukrainā,” prognozējis “Olainfarm” valdes loceklis Salvis Lapiņš.

Savukārt Maligins atzinis, ka Krievijas un Ukrainas tirgi tiek uzskatīti par salīdzinoši riskantiem, tomēr “šie riski ir menedžējami”, un “ir mehānismi, kā riskus minimizēt”.

Kā ziņots, AS “Olainfarm” par 14 miljoniem eiro iegādājusies elastīgo medicīnisko izstrādājumu ražotāju SIA “Tonus Elast”.

www.farmacija-mic.lv

LETA_logo

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*