Sākums » Farmācija » “Olainfarm” realizācija pirmajā ceturksnī palielinājusies par 30%, peļņa – par 32%
“Olainfarm” realizācija pirmajā ceturksnī palielinājusies par 30%, peļņa – par 32%

“Olainfarm” realizācija pirmajā ceturksnī palielinājusies par 30%, peļņa – par 32%

AS “Olainfarm” ir aizvadījusi ienesīgāko gada pirmo ceturksni tās vēsturē, sasniedzot 3,7 miljonu eiro peļņu un produktu realizāciju 23,3 miljonu eiro apmērā, ziņo uzņēmuma valdes loceklis Salvis Lapiņš.

Peļņa ir augusi par 32%, realizācija – par 30%, salīdzinot ar šo periodu pērn. “Olainfarm” lielākie noieta tirgi šajā laikā bija Krievija, Ukraina, Latvija, Baltkrievija un Nīderlande. Arvien vairāk pieaug arī prettuberkulozes līdzekļa piegādes Pasaules Veselības organizācijai.

2014.gada pirmajā ceturksnī turpināja pieaugt “Olainfarm” realizācijas apjomi visos tās galvenajos tirgos, izņemot Kazahstānu. Kazahstānā tie samazinājās par 50%, salīdzinot ar pērnā gada pirmo ceturksni, ko ietekmēja gada sākumā notikusī nacionālās valūtas devalvācija Kazahstānā. Straujākais realizācijas pieaugums šī gada pirmajos trīs mēnešos ir vērojams Spānijā – par 181%, Lietuvā – par 171%, Ukrainā – par 157% un Uzbekistānā, kur tā palielinājusies par 67%. Kopumā gada pirmajos trīs mēnešos “Olainfarm” produkcija realizēta 31 valstī piecos kontinentos.

Šajā laikā ir veiktas 12 jaunas reģistrācijas vairākās valstīs, tostarp notiek produktu reģistrācija Polijā, Mongolijā un Kosovā. Tiek veikti r-fenotropila pirmsklīniskie pētījumi un vairākiem esošiem produktiem tiek izstrādātas jaunas zāļu formas, informē S. Lapiņš.

Elīna Badune

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.