Sākums » Farmācija » “Olainfarm” realizācija šī gada jūlijā – par 15% lielāka kā pērnajā
“Olainfarm” realizācija šī gada jūlijā – par 15% lielāka kā pērnajā

“Olainfarm” realizācija šī gada jūlijā – par 15% lielāka kā pērnajā

AS “Olainfarm” provizoriskie konsolidētie rezultāti liecina, ka 2014.gada jūlijā realizēti produkti par 6,28 miljoniem eiro, kas ir par 15% vairāk nekā šajā periodā pērn, ziņo uzņēmuma valdes loceklis Salvis Lapiņš. Pēc nekonsolidētajiem provizoriskajiem rezultātiem “Olainfarm” produktu realizācija jūlijā veidoja 5,47 miljonus eiro, kas ir par 18% vairāk nekā šajā periodā pērn.

2014.gada jūlijā “Olainfarm” produkti realizēti 19 valstīs trīs kontinentos. Lielākais realizācijas pieaugums vērojams Kirgizstānā – par 181% un Lietuvā – par 172%. Jūlijā uzņēmums veicis būtiskas piegādes uz Tadžikistānu un ASV. Ražotāja lielākie noieta tirgi šī gada jūlijā bija Krievija, Latvija un Ukraina.

2014.gada septiņos mēnešos provizoriskais konsolidētais “Olainfarm” realizācijas apjoms ir sasniedzis 55 miljonus eiro – par 38% vairāk, salīdzinot ar attiecīgo periodu 2013.gadā. Straujākais realizācijas pieaugums šī gada septiņos mēnešos vērojams Polijā, kur tās apjoms palielinājies par 881%, Ukrainā – par 224%, Nīderlandē – par 113%, un Lietuvā, kur vērojams pieaugums par 84%. Gada septiņos mēnešos “Olainfarm” lielākie noieta tirgi bijuši Krievija, Latvija, Ukraina un Baltkrievija.

Provizoriskais nekonsolidētais septiņu mēnešu realizācijas apjoms sasniedzis 47,97 miljonus eiro – par 40% vairāk nekā attiecīgā periodā pērn. Straujākais realizācijas pieaugums šī gada septiņos mēnešos bijis Polijā, kur tās apjoms palielinājies par 11926%, Ukrainā – par 224%, Nīderlandē – par 113%, un Tadžikistānā, kur vērojams pieaugums par 72%. Pēc provizoriskajiem nekonsolidētajiem rezultātiem ražotāja lielākie noieta tirgi šī gada septiņos mēnešos bija Krievija, Ukraina, Latvija, Baltkrievija un Lielbritānija. Kopumā šogad “Olainfarm” produkti realizēti 32 valstīs piecos kontinentos.

AS “Olainfarm” piederošā aptieku tīkla SIA “Latvijas aptieka” realizācija jūlijā bija 1,17 miljoni eiro, kas ir par 30 000 eiro vairāk kā šī gada jūnijā. Jūlijā pavisam darbojās 52 tīkla aptiekas. Gada septiņos mēnešos SIA “Latvijas aptieka” realizācija sasniegusi 8,6 miljonus eiro.

Savukārt “Olainfarm” piederošās SIA “Silvanols” apgrozījums 2014.gada jūlijāā bija 0,12 miljoni eiro, bet gada septiņos mēnešos – 1,65 miljoni eiro. Tā produkcija tika realizēta deviņās valstīs Eiropā.

Saskaņā ar šeit publicētajiem provizoriskajiem apgrozījuma rādītājiem 2014.gada septiņos mēnešos ir sasniegti 60% no visa 2014.gadā plānotā nekonsolidētā un 59% no gadā plānotā konsolidētā apgrozījuma, informē S. Lapiņš.

Elīna Badune

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.