Sākums » Farmācija » “Olainfarm” realizācijas apjoms gada pirmajos septiņos mēnešos – par 7% lielāks nekā attiecīgajā laikā pērn
“Olainfarm” realizācijas apjoms gada pirmajos septiņos mēnešos – par 7% lielāks nekā attiecīgajā laikā pērn

“Olainfarm” realizācijas apjoms gada pirmajos septiņos mēnešos – par 7% lielāks nekā attiecīgajā laikā pērn

AS “Olainfarm” provizoriskie konsolidētie 2017.gada jūlija rezultāti liecina, ka produktu realizācija ir sasniegusi 8,67 miljonus eiro, kas ir par 14% mazāk nekā šajā periodā pērn, ziņo uzņēmuma pārstāvji. Lielākais realizācijas pieaugums vērojams Moldovā, kur tā ir palielinājusies par 2825%. Savukārt visvairāk samazinājusies produktu realizācija ir Ukrainā – par 68%, Polijā – par 59%, un Uzbekistānā – par 58%. “Olainfarm” koncerna lielākie noieta tirgi jūlijā bija Krievija, Latvija un Baltkrievija.

Gada septiņos mēnešos provizoriskais konsolidētais “Olainfarm” realizācijas apjoms ir sasniedzis 67,9 miljonus eiro, kas ir par 7% vairāk nekā attiecīgajā periodā 2016.gadā. Visstraujākais realizācijas pieaugums šī gada septiņos mēnešos bija vērojams Vācijā, kur tās apjoms ir palielinājies par 406%, bet lielākais kritums produktu realizācijā šajā laikā bijis Ukrainā, kur tā samazinājās par 44%. “Olainfarm” koncerna lielākie noieta tirgi 2017.gada septiņos mēnešos bija Krievija, Latvija, Baltkrievija un Ukraina.

Pēc nekonsolidētajiem “Olainfarm” provizoriskajiem rezultātiem produktu realizācija 2017.gada jūlijā veidoja 6,8 miljonus eiro, kas ir par 20% mazāk nekā šajā periodā pērn. Bet 2017.gada septiņos mēnešos pēc nekonsolidētajiem “Olainfarm” provizoriskajiem rezultātiem produktu realizācija veidoja 54,8 miljonus eiro, kas ir tikpat, cik attiecīgajā periodā 2016.gadā.

Kopumā 2017.gada septiņos mēnešos AS “Olainfarm” produkti tika realizēti 43 valstīs piecos kontinentos, norāda uzņēmums.

“Olainfarm” piederošā aptieku tīkla SIA “Latvijas aptieka” realizācija 2017.gada jūlijā veidoja 1,62 miljonus eiro, kas ir par 17% vairāk nekā pērn. Jūlijā darbojās 68 aptiekas. Savukārt meitasuzņēmuma SIA “Silvanols” apgrozījums 2017.gada jūlijā bija 230 000 eiro, kas ir par 28% mazāk nekā šajā periodā pērn. “Silvanols” 2017.gada jūlijā realizēja produkciju piecās Eiropas valstīs, pirmo reizi tika veiktas piegādes uz Franciju. Savukārt elastīgo medicīnisko izstrādājumu ražotāja SIA “Tonus Elast” realizācija jūlijā veidoja 810 000 eiro, kas ir par 56% vairāk nekā šajā periodā pērn.  “Tonus Elast” produkti tika realizēti 21 valstī divos kontinentos.

2017.gada septiņos mēnešos SIA “Latvijas aptieka” realizācija sasniedza 11,9 miljonus eiro, kas ir par 10% vairāk nekā šajā periodā pērn. SIA “Silvanols” apgrozījums septiņos mēnešos bija 3 miljoni eiro, kas ir par 11% vairāk nekā šajā periodā pērn. SIA “Silvanols” produkcija tika realizēta desmit Eiropas valstīs, ar AS “Olainfarm” palīdzību arī Lietuvā, Krievijā, Azerbaidžānā, Baltkrievijā un Armēnijā. SIA “Tonus Elast” realizācija septiņos mēnešos bija 4,7 miljoni eiro, produkti tika pārdoti 35 valstīs četros kontinentos.

Saskaņā ar šeit publicētajiem provizoriskajiem apgrozījuma rādītājiem 2017.gada pirmajos sešos mēnešos ir sasniegti 57% no visa 2017.gadā plānotā nekonsolidētā apgrozījuma un 53% no gadā plānotā konsolidētā apgrozījuma, ziņo “Olainfarm” pārstāvji.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.