Sākums » Farmācija » “Olainfarm” vadība cer, ka notikumi Ukrainā uzņēmuma tirgus daļu neietekmēs
“Olainfarm” vadība cer, ka notikumi Ukrainā uzņēmuma tirgus daļu neietekmēs

“Olainfarm” vadība cer, ka notikumi Ukrainā uzņēmuma tirgus daļu neietekmēs

Šobrīd AS “Olainfarm” būtiskus draudus uzņēmuma noietam Krievijā un Ukrainā nejūt, bet, ja Eiropas Savienībai (ES) un Amerikas savienotajām valstīm (ASV) neizdosies atrisināt situāciju Ukrainā, iznākums var iedragāt ne tikai “Olainfarm” tirgus daļu Ukrainā, bet arī jo īpaši Krievijā, ziņu aģentūrai LETA paudis uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais īpašnieks Valērijs Maligins.

Jau iepriekš ziņots, ka 2013.gadā “Olainfarm” realizācijas apjomi turpināja pieaugt visos uzņēmuma galvenajos tirgos, izņemot Ukrainu, kur tie samazinājās par 45%, salīdzinot ar 2012.gadu. To gan ietekmējis tas, ka 2012.gada 4.ceturksnī uz šo tirgu tika papildus nosūtīts ievērojams produkcijas apjoms.

Maligins skaidrojis, ka, neņemot vērā realizācijas samazinājumu Ukrainā, ražotājam svarīgs ir gan Krievijas, gan Ukrainas tirgus, tāpēc Ukrainas situācijas atrisinājums uzņēmumam ir būtisks. Maligins ir pārliecināts, ka pozitīvs un pareizs atbalsta veids ir Latvijai oficiālā līmenī paužot satraukumu un aicinot visas puses iesaistīties un risināt konfliktus mierīgā ceļā. Viņš cer, ka Ukrainas nemieros ES un ASV, esošā situācija tiks atrisināta un draudi AS “Olainfarm” darbībai Krievijas un Ukrainas tirgū nākotnē neradīsies.

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*