Sākums » Farmācija » “Olainfarm” valde veic izmaiņas “Silvanols”, “Latvijas aptieka” un “Tonus Elast” valdēs

“Olainfarm” valde veic izmaiņas “Silvanols”, “Latvijas aptieka” un “Tonus Elast” valdēs

Zāļu ražotāja “Olainfarm” valde pieņēmusi lēmumu par izmaiņām savu meitasuzņēmumu – SIA “Silvanols”, aptieku tīkla SIA “Latvijas Aptieka” un elastīgo medicīnisko izstrādājumu ražotāja SIA “Tonus Elast” – valdēs, saskaņā ar biržā iesniegto paziņojumu ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

“Tonus Elast” valdes locekļa amatu atstājusi Larisa Podļesnaja, kas turpinās darbu “Olainfarm” iekšējā audita grupā. Viņas vietā par uzņēmuma valdes locekli iecelts ilggadējais “Olainfarm” valdes loceklis Salvis Lapiņš, kurš šobrīd pilda “Olainfarm” valdes padomnieka pienākumus.

“Olainfarm” norāda, ka ilggadējais investoru attiecību un biznesa attīstības projektu vadītājs, Lapiņš ir izpelnījies augstu novērtējumu uzņēmuma akcionāru un investoru vidū. Lapiņa profesionālā pieredze būs spēcīgs aktīvs, strādājot “Tonus Elast” valdē, uzskata uzņēmumā.

Vienlaikus “Silvanols” valde turpmāk darbosies četru cilvēku sastāvā un par jauno valdes locekli ievēlēts Ingus Balandins, kurš ir pazīstams nozares profesionāļu vidū ar labu reputāciju, kā arī sevi pierādījis kā sekmīgs SIA “Frančeska Vet” klīnikas izveidotājs un vadītājs.

“Latvijas Aptieka” valde turpmāk darbosies sešu cilvēku sastāvā. Darbu uzņēmuma valdē vairs neturpinās Sanita Trautmane, bet par jaunajām uzņēmuma valdes loceklēm apstiprinātas farmaceites Sintija Zaņģe un Alla Čudovska, kā arī Žanete Eihmane, kurai ir ilggadēja uzņēmumu vadības pieredze medicīnas produktu tirdzniecības jomā, pauž “Olainfarm”.

Izmaiņas “Olainfarm” piederošo uzņēmumu valdēs un statūtos ir iesniegtas reģistrācijai Latvijas Uzņēmumu reģistrā.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.