Sākums » Farmācija » “Olainfarm” vērsies KNAB par iespējamām prettiesiskām darbībām saistībā ar gaidāmajām akcionāru ārkārtas sapulcēm
“Olainfarm” vērsies KNAB par iespējamām prettiesiskām darbībām saistībā ar gaidāmajām akcionāru ārkārtas sapulcēm
Foto - no "Olainfarm" arhīva.

“Olainfarm” vērsies KNAB par iespējamām prettiesiskām darbībām saistībā ar gaidāmajām akcionāru ārkārtas sapulcēm

Zāļu ražotājs “Olainfarm” vērsies Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB), Tieslietu ministrijā un Uzņēmumu reģistrā, jo uzņēmuma rīcībā nonākusi informācija par iespējamām prettiesiskām darbībām, kas saistītas ar gaidāmajām akcionāru ārkārtas sapulcēm 1.novembrī, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Uzņēmuma pārstāvji norādījuši, ka iespējamās prettiesiskās darbības varētu tikt vērstas uz to, lai noteikta personu grupa pretlikumīgā veidā iegūtu kontroli pār “Olainfarm” un tādējādi gūtu personīgu labumu.

Pēc paziņojumā minētā, “Olainfarm” rīcībā esošā informācija liecina, ka no tās lielākā akcionāra SIA “Olmafarm” puses var notikt mēģinājums piedalīties izsludinātajās akcionāru ārkārtas sapulcēs, lai gan tiesa ir aizliegusi “Olmafarm” balsot “Olainfarm” akcionāru sapulcēs.

“Olainfarm” vērsusi atbildīgo valsts institūciju uzmanību, ka atsevišķas personas vai personu grupa var censties izmantot savu stāvokli – gan materiālo, gan politisko ietekmi, lai ietekmētu Uzņēmumu reģistra darbinieku pieņemto lēmumu saturu, tostarp ar aizliegtiem paņēmieniem censties panākt sev un savām personīgajām interesēm labvēlīgu lēmumu pieņemšanu.

LETA jau ziņoja, ka piektdien, 1.novembrī, sasauktas divas “Olainfarm” akcionāru ārkārtas sapulces, kurās abās plānots lemt par izmaiņām padomē.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.