Sākums » Jaunākie raksti » “OlainMed” apgrozījums pirmoreiz uzņēmuma vēsturē pārsniedzis miljonu eiro
“OlainMed” apgrozījums pirmoreiz uzņēmuma vēsturē pārsniedzis miljonu eiro

“OlainMed” apgrozījums pirmoreiz uzņēmuma vēsturē pārsniedzis miljonu eiro

AS “Olainfarm” grupas uzņēmuma – ambulatoro medicīnas pakalpojumu sniedzēja SIA “OlainMed” apgrozījums pērn salīdzinājumā ar 2021. gadu audzis par 15%, pirmo reizi uzņēmuma pastāvēšanas laikā pārsniedzot vienu miljonu eiro, ziņo uzņēmuma pārstāvji. Pēdējo piecu gadu laikā kopš pievienošanās “Olainfarm” grupai un tās veiktajām investīcijām uzņēmumā pusotra miljona eiro apmērā “OlainMed” apgrozījums stabili audzis katru gadu un 2022. gadu ļāvis noslēgt ar peļņu.

Ievērojami līdzekļi ieguldīti ēkas modernizācijā, rekonstrukcijā un kabinetu pārplānošanā, jaunu funkciju, piemēram, zīdaiņu rehabilitācijas un oftalmoloģijas kabinetu, kā arī jauna reģistratūras bloka izveidē, zvanu centrāles efektivizēšanā, pirmo e-risinājumu ieviešanā un ārstu darba vietu modernizēšanā. Kopš pievienošanās “Olainfarm” grupai “OlainMed” speciālistu un medicīnas personāla skaits ir gandrīz divkāršojies.

Šogad “OlainMed” plāno attīstīt telemedicīnu, modernizējot kabinetus, sistēmas un iegādājoties programmatūras licences, “Olainfarm” grupai uzņēmumā šogad investējot vairāk nekā 150 000 eiro. Ārstu darbavietu digitalizācija ļaus apkalpot vairāk pacientu, tajā skaitā konsultēt arī attālinātus pacientus.

Kopumā ik gadu “OlainMed” sniedz pakalpojumus 20 000 pacientu Olaines novadā, bet ģeogrāfiski ērto atrašanās vietu un augsti kvalificēto speciālistu pieejamību novērtē arī Mārupes novada iedzīvotāji un Rīgā strādājošie Jelgavas novada iedzīvotāji. 2022. gadā “OlainMed” pacientu skaits, salīdzinot ar 2021. gadu, audzis par vairāk nekā 5%.

SIA “OlainMed” sniedz plaša spektra ambulatoros medicīnas pakalpojumus, t. sk. sirds funkcionālās diagnostikas izmeklējumus, USG, rentgenogrāfiju, zobārstniecības, rehabilitācijas un fizikālās medicīnas pakalpojumus, kā arī ārstu-speciālistu konsultācijas. Uzņēmums nodarbina 54 cilvēkus. Tā auditētais apgrozījums 2021. gadā bija 908 835 eiro. 2017. gada jūnija beigās par Olaines pašvaldības kapitālsabiedrības SIA “Olaines veselības centrs” īpašnieci kļuva AS “Olainfarm” uzņēmumu grupa.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*