Sākums » Farmācija » “Olmafarm” valdē Milanu Beļeviču nomainījis Pēteris Rubenis

“Olmafarm” valdē Milanu Beļeviču nomainījis Pēteris Rubenis

No zāļu ražotāja “Olainfarm” lielākā īpašnieka SIA “Olmafarm” valdes atcelta Milana Beļeviča, bet viņas vietā iecelts Pēteris Rubenis, liecina aģentūras LETA rīcībā esošais “Olmafarm” līdzmantinieku vairākuma lēmums. Lēmums pieņemts ceturtdien, 13. jūnijā, un stājies spēkā tā pieņemšanas brīdī.

Vienlaikus komercreģistrā izmaiņas “Olmafarm” valdē līdz šim vēl nav iegrāmatotas, liecina “Firmas.lv” informācija.

Paziņojumā “Olainfarm” valdes un padomes locekļiem norādīts, ka Beļeviča ir zaudējusi līdzmantinieku vairākuma uzticību, tāpēc ir atcelta no valdes locekles amata.

Beļeviča “Olmafarm” valdē tika iecelta 2019. gada janvāra sākumā.

Tāpat paziņojumā teikts, ka līdzmantinieku vairākums neatbalsta grozījumu izdarīšanu uzņēmuma statūtos, ieskaitot tos, kas bija iekļauti pirmdienas, 17.jūnija, “Olainfarm” akcionāru kārtējās sapulces darba kārtībā.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka pirmdien, 17. jūnijā, “Olainfarm” akcionāri, pēc biržai “Nasdaq Riga” sniegtās informācijas, kārtējās sapulcē ar nepieciešamo balsu vairākumu apstiprināja izmaiņas uzņēmuma statūtos, tos papildinot ar punktu, ka akcionāru sapulce ir tiesīga pieņemt lēmumu, ja tajā pārstāvēti vairāk nekā 50% no apmaksātā un balsstiesīgā pamatkapitāla.

Vienlaikus Beļeviča paziņojumā medijiem norāda, ka viņa ir “Olmafarm” vienīgā valdes locekle un paziņojumi publiskajā telpā par it kā notikušu valdes maiņu ir nepatiesi.

“Līdzmantinieču – Irinas Maliginas un Nikas Saveļjevas, it kā pieņemtie lēmumi par manu kā “Olmafarm” valdes locekles atcelšanu nav tiesiski, jo saskaņā ar Komerclikumu līdz ar līdzmantinieču ierakstīšanu dalībnieku reģistrā, lēmumi par izmaiņām uzņēmuma valdē visām trim līdzmantiniecēm ir jāpieņem kopīgi,” uzsver Beļeviča.

Viņa arī norāda, ka šādi paziņojumi ir uzskatāmi par kārtējo mēģinājumu panākt izmaiņas “Olainfarm” padomē un valdē, kas profesionāli darbojas, un vairāk nekā divu mēnešu laikā paspējušas veikt būtiskus uzlabojumus uzņēmuma pārvaldībā. “Acīmredzot, kādam kļuvis neizdevīgi, ka “Olainfarm” profesionālas komandas vadībā sekmīgi tiek virzīts nākamajā attīstības līmenī – no vadoša uzņēmuma Baltijas valstīs uz vienu no spēlētājiem starptautiskajā farmācijas tirgū,” min Beļeviča.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.