Sākums » Farmācija » Palielināts “Rīgas farmaceitiskās fabrikas” pamatkapitāls

Palielināts “Rīgas farmaceitiskās fabrikas” pamatkapitāls

AS “Rīgas farmaceitiskā fabrika” ir palielināts uzņēmuma pamatkapitāls, ziņo uzņēmuma pārstāvji. Farmaceitiskā uzņēmuma akcionārs nolēmis palielināt pamatkapitālu, veicot naudas ieguldījumu “Rīgas farmaceitiskās fabrikas” pamatkapitālā.

“Rīgas farmaceitiskā fabrika” ir Latvijas farmaceitisko preparātu ražošanas uzņēmums un viens no lielākajiem augu valsts ārstniecisko līdzekļu ražotājiem Baltijā. Uzņēmums piedāvā vairāk nekā 90 nosaukumu ārstniecības līdzekļu: tinktūras, ekstraktus, šķidrumus iekšķīgai un ārīgai lietošanai, sīrupus, ziedes, pulverus, uztura bagātinātājus, grūtniecības noteikšanas testus u.c.

Uzņēmuma pamatkapitāla palielināšanas mērķis un iemesls ir jaunu akciju izlaišana un apgrozāmo naudas līdzekļu palielināšana. Pamatkapitāls ir palielināts par 3 360 000 eiro. Uzņēmuma līdzekļi tiks ieguldīti fabrikas ražošanas līniju un produktu portfeļa attīstībā.

AS “Rīgas Farmaceitiskā fabrika” ir svarīgs Latvijas veselības uzņēmumu grupas “Repharm” uzņēmums, norāda “Repharm” pārstāvji. Uzņēmumu grupā ir arī “Mēness aptieka” zīmola īpašniece akciju sabiedrība “Sentor Farm aptiekas”, zāļu vairumtirgotāja AS “Recipe Plus”, kā arī SIA “Centrālā laboratorija” un AS “Veselības centru apvienība”, kas kopā nodrošina plaša spektra medicīniskos pakalpojumus Latvijas iedzīvotājiem.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*