Sākums » Farmācija » Paplašināts “Silvanols” un “Tonus Elast” valdes sastāvs

Paplašināts “Silvanols” un “Tonus Elast” valdes sastāvs

AS “Olainfarm” turpina pilnveidot meitas uzņēmumu darbību, pakāpeniski ieviešot korporatīvās pārvaldības principus visos grupā ietilpstošajos uzņēmumos, ziņo uzņēmuma pārstāvji. SIA “Silvanols” un SIA “Tonus Elast” valdes paplašināšana ir pirmais “Olainfarm” solis pretī koncerna līguma noslēgšanai.

Pilnveidojot grupas uzņēmumu darbību, veiktas arī izmaiņas vairāku “Olainfarm” meitas uzņēmumu statūtos, nosakot vienotus grupā ietilpstošo uzņēmumu darbības un pārvaldības principus.

“Augsti novērtēju visu “Olainfarm” koncernā ietilpstošo uzņēmumu komandu līdz šim paveikto. Mūsu mērķis ir kopīgiem spēkiem tālāk attīstīt visus “Olainfarm” grupā ietilpstošos uzņēmumus atbilstoši labākajai mūsdienu korporatīvās pārvaldības praksei, nodrošinot ilgtspējīgu koncerna izaugsmi un tam atbilstošu risku vadību,” paziņojumā presei pauž “Olainfarm” valdes locekle Milana Beļeviča.

No novembra vidus SIA “Silvanols” un SIA “Tonus Elast” valdē ievēlēts Andis Pauliņš, kura profesionālā pieredze uzņēmumu vadības procesu organizēšanā un finanšu pārvaldībā veicinās iepriekš minēto mērķu sasniegšanu. Esošie “Silvanols” un “Tonus Elast” valdes locekļi turpina pildīt savus pienākumus jaunajā valdes sastāvā kā ierasts.

Pauliņam ir vairāk nekā 10 gadu profesionālā pieredze finanšu nozarē un biznesa procesu vadībā, tai skaitā arī starptautiskos uzņēmumos. Līdz ievēlēšanai “Silvanols” un “Tonus Elast” valdes locekļa amatā A. Pauliņš darbojies arī kā neatkarīgs konsultants biznesa vadības un aktīvu pārvaldīšanas jomā. Pēdējo trīs gadu laikā ieņēmis valdes locekļa amatu SIA “AKMENS R” un biedrībā “Viesturdārza mājas”. A. Pauliņa īpašumā nav AS “Olainfarm” akciju, norāda “Olainfarm”pārstāvji.

www.farmacija-mic.lv

 

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.