Sākums » Farmācija » Par e-veselības lietošanu parakstīti 42% no nepieciešamajiem līgumiem
Par e-veselības lietošanu parakstīti 42% no nepieciešamajiem līgumiem

Par e-veselības lietošanu parakstīti 42% no nepieciešamajiem līgumiem

Par e-veselības sistēmas lietošanu parakstīti 42% no nepieciešamajiem līgumiem, 16. jūnijā konferencē “Aktualitātes veselības aprūpe” paudusi Nacionālā veselības dienesta (NVD) direktores vietniece informācijas un komunikāciju tehnoloģiju jautājumos Linda Freimane, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Viņa norādījusi, ka visaktīvāk līgumus par e-veselības sistēmas lietošanu slēdz ārsti-speciālisti un aptiekas.

Pēc Freimanes paustā, vārds “e-veselība” pēdējā laikā izskanējis gana skaļi un gana daudz, tomēr, salīdzinot ar 2016.gadu, e-veselības sistēmas darbība ievērojami uzlabojusies.

Freimane skaidrojusi, ka e-veselībai ir daudz un dažādu priekšrocību. Ieviešot sistēmu, ārstiem būs iespējams atteikties no dokumentācijas papīra veidā, turklāt mediķi varēs izsekot pacienta ārstēšanas gaitai. Tāpat ārsts varēs atrast informāciju par to, vai pacients iegādājies viņa izrakstītās zāles.

NVD pārstāve aicinājusi mediķus jau tagad sākt darbu ar e-veselības sistēmu, lai apgūt tās darbību varētu pamazām. Vienlaikus Freimane piebilda, ka e-veselības sistēmas lietošanai izveidots atbalsta dienests, turklāt NVD mājaslapā atrodami visi nepieciešamie materiāli, tostarp video veidā, kuros tiek skaidrota e-veselības sistēmas lietošana.

Arī konferencē mediķi tika aicināti parakstīt jau iepriekš sagatavotus līgumus par e-veselības lietošanu, ziņo LETA.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.