Sākums » Farmācija » Par “Grindeks” valdes priekšsēdētāju kļuvis Juris Hmeļņickis 
Par “Grindeks” valdes priekšsēdētāju kļuvis Juris Hmeļņickis 
Juris Hmeļņickis. Foto - no "Grindeks" arhīva.

Par “Grindeks” valdes priekšsēdētāju kļuvis Juris Hmeļņickis 

AS “Grindeks” informē, ka uzņēmuma padome par AS “Grindeks” valdes priekšsēdētāju ir apstiprinājusi Juri Hmeļņicki.

“Grindeks” padomes priekšsēdētājs Kirovs Lipmans pamato, ka padome ir augsti novērtējusi Jura Hmeļņicka profesionalitāti, zināšanas farmācijā un plašo skatījumu uz farmācijas industrijas attīstību, kā arī viņa personiskās īpašības – mērķtiecību un neatlaidību: “Straujā “Grindeks” meitas uzņēmuma “Kalceks” izaugsme ir devusi pārliecību, ka Juris Hmeļņickis ir gatavs spert nākamo soli savas karjeras augšupejā un kļūt par AS “Grindeks” valdes priekšsēdētāju. Svarīgākie Jura Hmeļņicka uzdevumi jaunajā amatā būs paplašināt uzņēmuma darbību Eiropas Savienībā, Amerikas Savienotajās Valstīs un Dienvidaustrumāzijas valstīs, kā arī stiprināt pozīcijas NVS valstīs.”

J. Hmeļņickis uzņēmumā “Grindeks” ir ieņēmis vairākus vadošus amatus – bijis kvalitātes direktors, kvalificētā persona un valdes loceklis. Kopš 2014. gada Juris Hmeļņickis ir AS” Grindeks” meitas uzņēmuma AS “Kalceks” valdes priekšsēdētājs.

J. Hmeļņickis ir ieguvis doktora grādu ķīmijā un maģistra grādu ekonomikā Latvijas Universitātē, maģistra grādu kvalitātes vadībā Rīgas Tehniskajā universitātē, kā arī apguvis Zviedrijas institūta vadības programmu līderības un ilgtspējīgas uzņēmējdarbības jomā. J. Hmeļņickis ir līdzautors vairākām zinātniskajām publikācijām analītiskajā pētniecībā un hromatogrāfijā.

Jurim Hmeļņickim nepieder AS “Grindeks” akcijas. Darbu “Grindeks” valdē turpina Jānis Romanovskis, ziņo uzņēmums.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.