Sākums » Farmācija » Par “Kalceks” valdes priekšsēdētāju iecelts Egils Kopštāls

Par “Kalceks” valdes priekšsēdētāju iecelts Egils Kopštāls

Sākot ar 18.februāri veiktas izmaiņas zāļu ražotāja AS “Grindeks” meitasuzņēmuma AS “Kalceks” valdē – līdzšinējais valdes loceklis Egils Kopštāls iecelts uzņēmuma valdes priekšsēdētāja amatā, teikts “Grindeks” paziņojumā biržai “Nasdaq Riga”.

“Kalceks” valdē turpmāk strādās arī “Kalceks” kvalitātes un izstrādes direktors/kvalificētā persona Kaspars Kuprevičs, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Savukārt Juris Hmeļņickis, kurš kopš 2014.gada ieņēma “Kalceks” valdes priekšsēdētāja amatu un kuru “Grindeks” padome ar 2020.gada 4.februāri apstiprināja par “Grindeks” valdes priekšsēdētāju, arī turpmāk aktīvi iesaistīsies uzņēmuma “Kalceks” darbībā, pildot valdes locekļa pienākumus.

Kopštāls uzkrājis 20 gadu ilgu pieredzi “Grindeks” koncernā – uzņēmumam “Kalceks” viņš pievienojās 2000.gadā. Paralēli darbam “Kalceks” strādājis arī “Grindeks” kā Investīciju nodaļas vadītājs no 2007.gada līdz 2012.gadam un kā galvenais ekonomists no 2012.gada, bet kopš 2018.gada Kopštāls pārstāv tikai uzņēmumu “Kalceks”.

Kuprevičs ir kvalitātes un izstrādes direktors ar pieredzi farmācijas un ķīmijas nozarē no 2006.gada. Kuprevičs “Kalceks” pievienojās 2015.gadā, kad sāka pildīt kvalificētās personas amata pienākumus, bet līdz tam no 2006.gada strādāja “Grindeks”, no Hromatogrāfijas laboratorijas laboranta ar laiku kļūstot par Kvalitātes kontroles laboratorijas vadītāju.

Jau vēstījām, ka šogad janvāra beigās “Grindeks” valdes priekšsēdētāja amatu atstāja Juris Bundulis.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*