Sākums » Jaunākie raksti » Parakstīs sadarbības memorandu ēnu ekonomikas un korupcijas apkarošanai veselības aprūpē

Parakstīs sadarbības memorandu ēnu ekonomikas un korupcijas apkarošanai veselības aprūpē

Trešdien, 14.novembrī, veselības ministre Anda Čakša parakstīs starpnozaru sadarbības memorandu par ēnu ekonomikas apkarošanu veselības nozarē, ziņo Veselības ministrija (VM).

VM un tās padotības iestādes, Valsts ieņēmumu dienests, Latvijas Lielo slimnīcu asociācija, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs, Veselības aprūpes darba devēju asociācija, Patērētāju tiesību aizsardzības centrs un Valsts policija ir vienojušās par veicamajiem uzdevumiem turpmākajos gados, lai mazinātu ēnu ekonomiku un korupcijas riskus veselības aprūpē.

Sadarbība memorands paredz iestāžu apņēmību kopīgi informēt un izglītot sabiedrību par ēnu ekonomiku un korupciju veselības aprūpē, efektīvi apmainīties ar informāciju un nodrošināt uzraudzību, mudināt iedzīvotājus ziņot par iespējamiem pārkāpumiem veselības aprūpes jomā un  ziņošanu procesu padarīt skaidru un saprotamu, kā arī uzlabot sadarbību ar pašvaldībām, veicinot informācijas apmaiņu nereģistrētās saimnieciskās darbības apkarošanai. Tāpat iecerēti vairāki pasākumi, lai nodrošinātu darījumu apliecinošo dokumentu izsniegšanu par visiem veselības aprūpes pakalpojumiem, kas tiek sniegti ārstniecības iestādēs, ziņo VM.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.