Sākums » Farmācija » Parlamenta komisijas sēdē spriedīs par e-veselības sistēmas progresu

Parlamenta komisijas sēdē spriedīs par e-veselības sistēmas progresu

Šodien, 28. janvārī, plkst. 12:00 Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēdē spriedīs par e-veselības sistēmas progresu kopš pērnā gada oktobra, liecina komisijas darba kārtība.

Sēdē piedalīsies arī Veselības ministrijas, Nacionālā veselības dienesta (NVD), Finanšu ministrijas, Centrālās finanšu un līgumu aģentūras, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un Valsts kontroles pārstāvji.

Jau ziņots, ka tuvākajos trīs gados e-veselības attīstībā plānots investēt desmit miljonus eiro, iepriekš intervijā TV3 raidījumam “900 sekundes” pastāstīja NVD direktors Edgars Labsvīrs.

Tostarp arī paredzēts ieguldīt 5,39 miljonus eiro e-veselības sistēmas uzturēšanā, par ko iepirkum plānots izsludināt februāri.

 Tāpat paredzēts izsludināt vēl vienu iepirkumu par kopējo summu – 112 000 eiro. Iepirkuma mērķis būs atrast uzņēmumu, kurš varētu sakārtot, kā arī atjaunināt e-veselības testa vidi, lai tajā būtu iespējams veikt e-veselībā nepieciešamo uzlabojumu un jauninājumu testēšanu, informē NVD.

 

www.farmacija-mic.lv

Viens komentārs

  1. e-veselībai ir progress? hahahahahahahā

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.