Sākums » Jaunākie raksti » Pasniegs Lazovska stipendijas medicīnas studentiem

Pasniegs Lazovska stipendijas medicīnas studentiem

Šodien, 5. jūnijā, plkst.16.00 Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā tiks pasniegtas profesora Ilmāra Lazovska stipendijas medicīnas studentiem, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Par šī gada profesora Lazovska Medicīnas fonda stipendiātiem kļuvuši Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) studenti Elīna Zvaigzne, Dmitrijs Grigorjevs, Sandra Cipkina, Mareks Marčuks un Ieva Muižniece.

Tikmēr Medicīnas fonda veicināšanas stipendijas ieguvuši RSU studenti Artūrs Šilovs, Elizabete Stašāne un Laura Bluzmane, kā arī Latvijas Universitātes studente Jana Višņevska.

Godinot ārsta Lazovska (1931-2003) piemiņu, Latviešu Ārstu un zobārstu apvienība, kas apvieno latviešu izcelsmes mediķus ārpus Latvijas, drīz pēc profesora nāves izveidoja Medicīnas fondu un vāca ziedojumus fonda sekmīgai darbībai, rīkojot labdarības pasākumus. Profesora Lazovska Medicīnas fondu kopš tā dibināšanas vada ārsts Ēriks Niedrītis Ņujorkā, ASV.

Fonda mērķis ir atbalstīt vecāko kursu medicīnas studentu centienus apgūt ārsta profesiju un vēlmi strādāt savā profesijā Latvijā. Stipendijas tiek piešķirtas Latvijā studējošiem vecāko kursu medicīnas studentiem, kuriem ir ne tikai labas sekmes mācībās un plašs interešu loks, bet kuri arī savu turpmāko dzīvi nolēmuši saistīt ar ārsta profesiju Latvijā.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.