Sākums » Jaunākie raksti » Pēc piecu dienu pārtraukuma Latvijā konstatēts viens jauns Covid-19 inficēšanās gadījums; izveseļojušies 84% pacientu

Pēc piecu dienu pārtraukuma Latvijā konstatēts viens jauns Covid-19 inficēšanās gadījums; izveseļojušies 84% pacientu

Pēc piecu dienu pārtraukuma Latvijā konstatēts viens jauns inficēšanās gadījums ar jauno koronavīrusu Covid-19, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotā informācija.

Pēdējā diennaktī tika veikti 2292 Covid-19 testi, no kuriem viens bija pozitīvs. Kopumā līdz šim Latvijā veikti 145 086 izmeklējumi uz Covid-19, un inficēšanās konstatēta 1112 cilvēkiem jeb 0,77% gadījumu no veiktajām pārbaudēm.

Tikmēr no Covid-19 izveseļojušās 932 personas jeb 84% no atklātajiem inficētajiem.

Savukārt miruši 30 Covid-19 pacienti jeb 2,7% no konstatētajiem infekcijas gadījumiem. Tādējādi pašlaik Latvijā aktīvi ir 150 saslimšanas ar Covid-19 gadījumi.

Nacionālā veselības dienesta dati liecina, ka pēdējās diennakts laikā slimnīcās nav ievietoti jauni Covid-19 pacienti. Patlaban stacionāros ārstējas astoņi pacienti, no kuriem septiņi ir ar vidēji smagu, bet viens – ar smagu slimības gaitu. Līdz šim no stacionāriem izrakstīti 176 pacienti, tostarp gan tādi, kas atveseļojušies, gan tādi, kuri miruši.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.