Sākums » Jaunākie raksti » Pēc rekonstrukcijas durvis ver Apotheka Galma aptieka Jelgavā
Pēc rekonstrukcijas durvis ver Apotheka Galma aptieka Jelgavā

Pēc rekonstrukcijas durvis ver Apotheka Galma aptieka Jelgavā

Pēc vērienīgiem rekonstrukcijas darbiem durvis vērusi Apotheka Galma aptieka Jelgavā, Lielajā ielā 12-1. Jaunatklātā aptieka iekārtota pēc pašapkalpošanās koncepta, turklāt tagad šeit pieejams daudz plašāks medikamentu, uztura bagātinātāju un kosmētikas preču klāsts.

Galma aptieka Jelgavā darbojas jau vairāk nekā 20 gadus – kopš 2002. gada 8. februāra. Tagad jelgavnieku un pilsētas viesu iecienītā aptieka kļuvusi vēl ērtāka un pieejamāka. Aptieka turpmāk darbosies pēc pašapkalpošanās koncepta, ļaujot apmeklētājiem ērti iepazīties ar aptiekas preču klāstu un vienlaikus sniedzot iespēju saņemt profesionālu farmaceitisko aprūpi – konsultēties ar zinošiem farmaceitiem, kuri, izvērtējot klienta individuālo veselības stāvokli, palīdzēs izvēlēties piemērotāko risinājumu. Aptiekā tagad būs pieejams daudz plašāks preču sortiments. Tāpat aptiekā iespējams izmērīt asinsspiedienu.

Apotheka Galma aptiekā darbojas zinošs un profesionāls kolektīvs –  Dzintra Lūsiņa, kā arī trīs farmaceites – Biruta Klēbaha, Līga Elksnīte un Aleksandra Jaļina, kuras sagaidīs un konsultēs klientus darbadienās no plkst. 08.00 līdz 19.00, bet brīvdienās no 08.00 līdz 16.00.

Avots: apotheka.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*