Sākums » Jaunākie raksti » “PHOENIX” jaunā sadarbības sistēma paver nebijušas iespējas 90 aptiekām Latvijā*
“PHOENIX” jaunā sadarbības sistēma paver nebijušas iespējas 90 aptiekām Latvijā*

“PHOENIX” jaunā sadarbības sistēma paver nebijušas iespējas 90 aptiekām Latvijā*

Eiropas lielākais farmaceitisko līdzekļu tirgotājs – “PHOENIX group” pirmo reizi izveidojis Eiropas mēroga sistēmu savām aptieku sadarbības programmām. “PHOENIX Pharmacy Partnership” sadarbības programma sniegs vēl nebijušas priekšrocības arī gandrīz 100 Latvijas aptiekām, kuras ir neatkarīgo aptieku zīmola “aptieka1” dalībnieces.

Līdz ar jaunās sadarbības izveidi aptiekām būs iespēja piedāvāt vēl lielāku preču sortimentu, izdevīgākas cenas un plašākas akcijas, jo PHOENIX grupa kopā ar katras valsts partneruzņēmumiem visiem jaunās sistēmas dalībniekiem piedāvā tiešu pieeju daudziem izplatīšanas un mārketinga pakalpojumiem, kā arī priekšrocības iepirkumos.

ai_smiltene-w

Turklāt jaunā sistēma dos iespēju modernizēt aptiekas, padarot tas ērtākas darbiniekiem un klientiem. Latvijā jauniegūtās priekšrocības varēs izmantot medikamentu lieltirgotavas “Tamro” izveidotā Latvijas neatkarīgo aptieku zīmola “aptieka1” dalībnieces – 90 lielākas un mazākas aptiekas gan pilsētās, gan arī lauku reģionos.

“Pateicoties šai starptautiskajai sadarbībai un atbalstam no PHOENIX grupas Eiropas kolēģiem, kā arī intensīvai zināšanu un pieredzes apmaiņai, mums, “Tamro”, rodas lieliskas iespējas praktiski palīdzēt Latvijas neatkarīgajām aptiekām. Turklāt būtiski, ka ikviens uzlabojums dod iespēju farmaceitam aizvien vairāk laika veltīt tieši pacientu apkalpošanai.

Tāpat sniedzam atbalstu neatkarīgajām aptiekām, kuras iecerējušas ieviest pašapkalpošanos. Palīdzam pareizi izplānot tirdzniecības zonu un izveidot attiecīgās mēbeles. Līdz ar to klientu apkalpošana kļūs modernāka, vēl vairāk pretimnākoša. Arī turpmāk klientiem tiks piedāvāts plašs atlaižu piedāvājums, tāpat par visiem aptieku jaunumiem vienkopus iespējams uzzināt ikmēneša klientu bezmaksas žurnālā. Klienti ļoti atzinīgi novērtējuši arī mūsu jauno žurnālu “Laiks veselībai un skaistumam”, kura trešais numurs jau ir ceļā pie lasītājiem. Žurnālā atrodami veselīgi padomi gan no mūsu farmaceitiem, gan Latvijā pazīstamiem ārstiem un speciālistiem par aktuālām tēmām,” skaidro “Tamro” pārdošanas daļas vadītājs Aleksejs Boroduļins.

Izmaiņas piedzīvojusi arī organizācijas struktūra. Lai uzlabotu stratēģisko lēmumu pieņemšanu, PHOENIX grupā izveidota Eiropas neatkarīgo aptieku padome, kurā darbojas 12 farmaceiti no dažādām valstīm, tajā skaitā arī no Latvijas. Padome tiksies divas reizes gadā, lai pieņemtu lēmumus par tālākās sadarbības stratēģiju. Tāpat sākot ar 2017. gadu plānots organizēt ikgadēju konferenci farmaceitiem ar mērķi paplašināt viņu zināšanas par aktualitātēm un procesiem farmācijas nozarē un farmācijas biznesā, kā arī tendencēm Eiropā.

Galvenā “aptieka1” vērtība ir farmaceites. Laikā, kad farmācijas nozare kļūst aizvien komercializētāka, tieši farmaceitēm varam pateikties par to, ka aptiekām izdevies saglabāt savu unikalitāti. Lielā daļā mūsu aptieku farmaceiti strādā jau kopš dibināšanas brīža, līdz ar to arī farmaceitu sadarbība ar pircējiem izveidojusies īpaši cieša. To savukārt veicinājusi “aptieka1” farmaceitu rūpīgā pieeja klientu apkalpošanai.

Ir svarīgi, lai aptiekas varētu pastāvēt kā pilsētās, tā arī reģionos (tajā skaitā lauku rajonos). Tāpēc “aptieka1” sniedz iespēju neatkarīgajām aptiekām pievienoties apvienībai un gūt neatsveramu atbalstu uzņēmējdarbības ikdienas vadīšanā. Saistoties ar atpazīstamo zīmolu, aptiekas saņem atbalstu mārketingā, gūst pieeju izdevīgākiem iepirkumiem, kas savukārt palīdz uzlabot rentabilitāti un tirdzniecības rādītājus, caurmērā padarot darbību efektīvāku. Turklāt visi ieguvumi ļauj farmaceitam atvēlēt vairāk laika apmeklētājiem. Tā aptieku zinošie un pretimnākošie farmaceiti visā Latvijā var veiksmīgi īstenot kopīgo misiju – rūpēties par pacientu veselību!

www.farmacija-mic.lv

—————

*Apmaksāta publikācija.

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*