Sākums » Farmācija » Piedāvā iespēju bez maksas apgūt farmaceita asistenta profesiju
Piedāvā iespēju bez maksas apgūt farmaceita asistenta profesiju

Piedāvā iespēju bez maksas apgūt farmaceita asistenta profesiju

Vidusskolas absolventiem un visiem studēt gribētājiem neatkarīgi no vecuma Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Sarkanā Krusta medicīnas koledžā tiek piedāvāta iespēja bez maksas apgūt farmaceita asistenta profesiju, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Studiju ilgums ir 2,5 gadi. Farmaceita asistenta studijas esot piemērotas gan tiem, kuri nupat kā ieguvuši vispārējo izglītību, gan tiem, kuri mācības beiguši senāk un līdz šim strādājuši citās profesijās.

Studijām var pieteikties ikviens interesents, kurš ieguvis vispārējo vai profesionālo vidējo izglītību, turklāt nav nepieciešams vērtējums ķīmijā.

Studijas sāksies 2019. gada septembrī, pēc to sekmīgas absolvēšanas studenti iegūs 1. līmeņa profesionālo augstāko izglītību kvalifikācijā “Farmaceita asistents” un uzsāks darbu kādā no “Apotheka” aptiekām.

Pieteikties studijām var līdz 16. jūnijam.

Budžeta vietas studijām nodrošina aptieku tīkls “Apotheka”.

 

www.farmacija-mic.lv

4 komentāri

  1. Vai bezmaksas nozīmē tiešām bez maksas, jeb arī būs līgums, ka jāvergo pie Apotheka savi 3-5 gadi par minimālo algu? Jeb arī var izmācīties bez maksas un doties strādāt tur, kur vairāk maksā?

  2. Cienītā Jadviga!

    Ja Jūs neesat spējīga uztvert jau 1. rindiņā rakstīto,tad Jūs nevarat būt FA! Mūsdienu aptiekās ir jāstrādā cilvēkiem ar asu prātu,jo savādāk apgūt visas datorprasmes ( un visu pārējo,kas tagad uzkrauts farmaceitiem) nemaz nav iespējams!

    • Paldies par “korekto” atbildi. Protams es saprotu izlasīto, bet pati ne vēlos mācieties, pa cik esmu pensionāre. Vēlējos iegūt info savam paziņam, kuras daudz jaunāk par mani.

  3. Labdien! Vai pastāv vecuma ierobežojumi? Paldies.

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.