Sākums » Jaunākie raksti » Pildiet MIC tālākmācības testus internetā!
Pildiet MIC tālākmācības testus internetā!

Pildiet MIC tālākmācības testus internetā!

Portāla www.farmacija-mic.lv sadaļā “Tālākmācības testi” publicēta Medikamentu informācijas centra (MIC) tālākmācības testu 2022. gada pirmā kārta. Turpat pieejami arī iepriekšējās kārtas rezultāti un pareizās atbildes.

Atgādinām, ka visi farmaceiti un farmaceita asistenti, kas vēlas pieteikties dalībai tālākmācības testu programmā, to var izdarīt, iemaksājot MIC kontā 17,20 EUR par tālākmācības testu gada abonementu. Ja par darbinieku maksā aptieka, kas ir MIC pastāvīgais klients – līgumslēdzējs, tad testu abonementa cena vienam dalībniekam ir 14,30 EUR gadā. Gada abonements ir par piedalīšanos četrās kārtās. Piedalīties var sākt ar jebkuru kārtu.

Tālākmācības testu 2022. gada 1. kārtu nokārtojušo dalībnieku farmaceitu un farmaceita asistentu reģistra numuri tiks publicēti kopā ar tālākmācības testu 2022. gada 2. kārtas rakstiem un jautājumiem žurnālā “Materia Medica” un portālā www.farmacija-mic.lv.

Atbilžu nosūtīšanas pēdējais datums (pasta zīmogs uz aploksnes vai izpildīšanas datums www.farmacija-mic.lv) ir 2022. gada 5. maijs.

Farmaceiti, izmantojiet iespēju pildīt testus un skatīties lekcijas arī MIC tālākizglītības platformā – kursi.mic.lv, izmantojot jau esošo testu lietotāja lietotājvārdu un paroli!

Uz jūsu jautājumiem par tālākmācības testu programmu atbildēsim pa tālruni 67821245.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*