Sākums » Jaunākie raksti » Pilnsapulcē notiks Latvijas Ārstu biedrības vadības vēlēšanas

Pilnsapulcē notiks Latvijas Ārstu biedrības vadības vēlēšanas

Latvijas Ārstu biedrības (LĀB) biedru pilnsapulcē šodien, 15. novembrī, plkst.15.00 notiks vadības vēlēšanas, un uz biedrības prezidenta amatu pretendēs līdzšinējā biedrības prezidente, ģimenes ārste Ilze Aizsilniece un bijušais tās vadītājs Pēteris Apinis.

Covid-19 pandēmijas laikā publiski izskanēja šaubas par Aizsilnieces piemērotību LĀB prezidentes amatam, taču līdz viņas nomaiņai nonākts netika, tā vietā atsevišķi neapmierinātie pameta biedrību.

Kā aģentūru LETA informēja LĀB sabiedrisko attiecību pārstāve Ansonska, pilnsapulcē notiks arī biedrības divu viceprezidentu, valdes un profesionālo struktūrvienību un revīzijas komisijas vēlēšanas.

Pilnsapulci ievadīs viesu uzrunas un LĀB prezidentes ziņojums par aizvadītajos četros gados paveikto, kam sekos LĀB prezidenta kandidātu uzstāšanās un vēlēšanas. Tam sekos divu viceprezidentu un valdes vēlēšanas, kā arī Revīzijas, komisijas, Sertifikācijas padomes, Ētikas komisijas, Aroda tiesas un Izglītības komisijas vadītāju ziņojumi un attiecīgo profesionālo struktūrvienību un revīzijas komisijas vēlēšanas.

Kopumā LĀB valdē darbojas 15 cilvēki, tai skaitā – prezidents un divi viceprezidenti. Valdes sastāvs veidojas no septiņiem tieši ievēlētiem valdes locekļiem, prezidenta, diviem viceprezidentiem un pieciem nominētiem valdes locekļiem – Latvijas Jauno ārstu asociācijas nominēta pārstāvja un katras LĀB profesionālās struktūrvienības priekšsēdētāja.

Pilnsapulce notiks Rīgas Stradiņa universitātes aulā. Tajā aicināti visi LĀB 40 juridiskie un 3290 individuālie biedri.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*