Sākums » Farmācija » Pirmo reizi žurnālā “Materia Medica” – zāļu gatavošanas fotorecepte
Pirmo reizi žurnālā “Materia Medica” – zāļu gatavošanas fotorecepte

Pirmo reizi žurnālā “Materia Medica” – zāļu gatavošanas fotorecepte

2016. gada pašā nogalē pie saviem lasītājiem devās kārtējais žurnāla “Materia Medica” numurs. Gada nogalē rakstījām par aizgājušo gadu gan Latvijas Farmaceitu biedrības skatījumā, gan žurnāla redakcijas acīm, gan pašu lasītāju – farmaceitu redzējumā. Vēl šajā numurā iepazīstinām ar lokālo terapiju dermatoloģijā, D vitamīnu, bērnu un zīdaiņu gastroezofageālā atviļņa ārstēšanu un līdzestību zāļu lietošanā – kā to sekmēt.

Vēl mēs esam izpētījuši, ka atmiņu var trenēt, un par to vēlamies pastāstīt arī saviem lasītājiem. Tāpat kā atgādināt par hormonālā kontracepcijas skarbo vēsturi un zāļu un kosmētisko līdzekļu piemaisījumiem. Piedāvājam arī kādas aptiekas vadītājas stāstu par pieredzi ar zāļu gatavošanu aptiekā un klāt pievienotu fotorecepti. Bet pasaules apceļotāja Zane Eniņa apraksta piedzīvojumus Taizemes aptiekā.

Kā ik katru mēnesi žurnālā lasāmas arī ziņas par aktuāliem notikumiem nozarē un Latvijas Farmaceitu biedrības informācija.

Arī 2017. gadā katrā aptiekā Latvijā viens žurnāla ekspemplārs nonāks bez maksas, bet, ja vēlaties pasūtināt vēl vienu eksemplāru vai abonēt žurnālu personīgi, lūdzu, sazinieties ar MIC biroju e-pastā mic@mic.lv vai pa tālruni 67821245, vai arī nosūtiet žurnālā ievietoto abonēšanas anketu uz MIC biroju – Lāčplēša ielā 60, Rīgā, LV 1011. Abonēšanas maksa LFB biedriem, pensionāriem un studentiem ir 15,50 eiro par visu 2017. gadu, bet pārējiem – 25,60 eiro gadā.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*