Sākums » Jaunākie raksti » Polijas higiēnas preču ražotājs sāk iniciatīvu aprūpētāju izglītošanai

Polijas higiēnas preču ražotājs sāk iniciatīvu aprūpētāju izglītošanai

Higiēnas preču izplatītājs “TZMO Latvija” šodien plkst.14 Rīgā, Cēsu ielā 31-K2, atvērs savu “Aprūpes skolu”, caur kuru plāno izplatīt informāciju tiem, kuri ikdienā aprūpē savu tuvinieku mājās vai strādā profesionālajā aprūpē, informē “Aprūpes skolas” vadītāja Dagnija Šmaukstele.

“Aprūpes skolā” piedāvāšot klātienes lekcijas un praktisko aprūpes iemaņu apgūšanu, kā arī sniegšot iespēju satikt cilvēkus ar līdzīgu pieredzi un saņemt emocionālu atbalstu.

Iecerēts, ka “Aprūpes skola” sniegs labāku izpratni par aprūpējamā stāvokli, kas palīdzēs mazināt simptomus, novērst iespējamās komplikācijas un apzināt riskus, zināšanu kopumu, kas palīdzēs saziņā ar veselības aprūpes speciālistiem, lielāku pārliecību par savām kā aprūpētāja spējām, atbalstu no aprūpes jomas profesionāļiem un citiem aprūpētājiem, kas palīdzēs mazināt izolētības sajūtu un stresu, kā arī cīnīties pret izdegšanu.

“Aprūpes skola” ir SIA “TZMO Latvija” struktūrvienība. “TZMO Latvija” pieder Polijas higiēnas un sanitāro preču ražotājam “Torunskie zaklady materialow opatrunkowych”, un 2022.gadā Latvijā uzņēmums strādājis ar 8,76 miljonu eiro apgrozījumu un 60 000 eiro zaudējumiem.

Avots: LETA

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*