Sākums » Farmācija » “Prudentia” norobežojas no valdes priekšsēdētāja Krastiņa darbības “Olainfarm” padomē

“Prudentia” norobežojas no valdes priekšsēdētāja Krastiņa darbības “Olainfarm” padomē

Korporatīvo finanšu uzņēmums AS “Prudentia” nepārstāv nevienu no zāļu ražotājas AS “Olainfarm” konfliktā iesaistītajām pusēm. Tā nacionālai informācijas aģentūrai LETA pavēstījuši “Prudentia” pārstāvji.

Komentējot publiski izskanējušo informāciju par kārtējo pavērsienu “Olainfarm” akcionāru attiecībās, uzņēmuma pārstāvji informēja, ka “Prudentia” nav nekādu līgumattiecību ar “Olainfarm” un tās akcionāriem.  Tāpat “Prudentia” nepārstāv nevienu no konfliktā iesaistītajām pusēm.

“Prudentia” valdes priekšsēdētājs Kārlis Krastiņš saskaņā ar “Olainfarm” akcionāru sapulces lēmumu no 2019. gada 1. aprīļa ieņem “Olainfarm” padomes locekļa amatu, bet “Prudentia” pārstāvji norāda, ka pasaulē tā esot ierasta prakse, ka lielo uzņēmumu padomēs tiek aicināti profesionāļi ar pieredzi biznesā un uzņēmuma vadībā.

“Prudentia” uzsver, ka Krastiņa profesionālā darbība “Olainfarm” padomes locekļa amatā neskar “Prudentia”, tās akcionāru vai klientu intereses.

Jau ziņots, ka Krastiņš un vairākas citas personas ar Čehijas un Kipras uzņēmumu ķēdes starpniecību, iespējams, bija plānojuši iegūt kontroli pār vairāk nekā 50% “Olainfarm” akciju, liecina aģentūras LETA rīcībā esošie marta vidū sastādītie līgumu projekti.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.