Sākums » Jaunākie raksti » PVO brīdina Eiropu par gaidāmu Covid-19 upuru skaita kāpumu rudenī

PVO brīdina Eiropu par gaidāmu Covid-19 upuru skaita kāpumu rudenī

Pasaules Veselības organizācija (PVO) 14. septembrī brīdinājusi, ka Eiropā rudenī ir gaidāms Covid-19 izraisītu nāves gadījumu skaita pieaugums.

PVO svētdien, 13. septembrī, bija ziņojusi par 307 930 jauniem inficēšanās gadījumiem visā pasaulē 24 stundu laikā, kas ir lielākais vienas dienas laikā inficēto skaits kopš jaunā koronavīrusa pandēmijas sākuma Ķīnā pērnā gada beigās. Inficēšanās gadījumu skaits pasaulē tagad ir pārsniedzis 29 miljonus.

“Kļūs smagāk. Oktobrī vai novembrī mēs pieredzēsim lielāku mirstību,” intervijā ziņu aģentūrai AFP sacījis PVO Eiropas direktors Hanss Klūge.

“Covid-19 ir izgaismojusi Eiropas sabiedrības vājās un stiprās puses. Tas ir skarbi atklājis mūsu veselības sistēmu realitāti.”

Klūge arī sacījis, ka jaunā koronavīrusa pandēmija ir traucējusi medicīnas pakalpojumu sniegšanu diabēta, hipertonijas, vēža un citu neinfekciozo slimību jomā 68% dalībvalstu.

PVO 53 Eiropas dalībvalstis pirmdien, 14. septembrī, sāka divu dienu tiešsaistes sanāksmi, lai fokusētos uz cīņu pret Covid-19 laikā, kad šīs slimības upuru skaits pasaulē ir pārsniedzis 925 000.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.