Sākums » Farmācija » Raidījums vēsta – “Tonus Elast” joprojām turpina sadarboties ar Krieviju

Raidījums vēsta – “Tonus Elast” joprojām turpina sadarboties ar Krieviju

Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācijas (LDAIF) biedrs SIA “Tonus Elast” joprojām turpina eksportu uz Krieviju, 17. martā vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums “De facto”.

Medicīnas preču ražotājs “Tonus Elast” federācijā savu uzņemts 2023. gada augustā. “Tonus Elast” ir ziņojis, ka trešdaļu produkcijas eksportē uz Krieviju. Firma minēta arī Ekonomikas ministrijas publicētajā sarakstā ar uzņēmumiem, kas pērnā gada decembrī eksportēja savu produkciju uz Krieviju un Baltkrieviju.

DAIF valdes priekšsēdētāja Elīna Egle-Ločmele raidījumam pauda, ka jautājums par “Tonus Elast” eksportu uz Krieviju esot plaši diskutēts DAIF padomē, un uzņēmuma vadība solījusi pēc iespējas drīzāk šo tirgu atstāt. “Ja uzņēmums nespēs pildīt šīs saistības, tad, protams, mūsu ētikas komisijā arī šis jautājums tiks skatīts, un uzņēmums tiks izslēgts no biedru vidus,” raidījumā teica Egle-Ločmele, piebilstot, ka uzņēmums solījis uz citiem tirgiem pārorientēties šī gada laikā.

“Tonus Elast” uz “De facto” jautājumiem atbildes nav sniedzis.

Kā liecina “Firmas.lv”, “Olainfarm” koncernā  ietilpstošā “Tonus Elast” apgrozījums 2022. gadā bija 7,286 miljoni eiro, kas ir par 6,2% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa pieauga par 39,7% un sasniedza 930 079 eiro. Firma reģistrēta 1995.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2 007 500 eiro.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*