Sākums » Farmācija » “Recipe Plus” un “Sentor Farm aptiekas” daļu mantas nodos “RPH Marketing Latvia”

“Recipe Plus” un “Sentor Farm aptiekas” daļu mantas nodos “RPH Marketing Latvia”

AS “Recipe Plus” un AS “Sentor Farm aptiekas” daļu mantas nodos šogad izveidotajai mārketinga pakalpojumu sniegšanas kompānijai AS “RPH Marketing Latvia”, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Lēmumi par uzņēmumu reorganizāciju, kurā no “Recipe Plus” un “Sentor Farm aptiekas” tiks nodalīta mantas, aktīvu un saistību daļas, kas tiks pievienotas “RPH Marketing Latvia”, pieņemti 5.septembrī.

Kreditori prasījumus var pieteikt viena mēneša laikā no paziņojuma publicēšanas dienas.

Vienlaikus “Firmas.lv” informācija liecina, ka “Recipe Plus” un “Sentor Farm aptiekas” nodos “RPH Marketing Latvia” aktīvu un saistību kopumu, kas pieder pie mārketinga aktivitātēm un intelektuālā īpašuma pārvaldīšanas un attīstības funkcijām. Tāpat “RPH Marketing Latvia” no “Recipe Plus” un “Sentor Farm aptiekas” pārņems visas šo sabiedrību tiesības un pienākumus, kas ir saistīti ar nodoto saimnieciskās darbības veidu, aktīviem un pasīviem, tajā skaitā tiesības un pienākumus, kas izriet no līgumiem, kas noslēgti starp tām un trešajās personām attiecībā uz nodotās mantas daļu.

“RPH Marketing Latvia” tika izveidots 2017.gada aprīlī.

“Repharm” ģenerāldirektors Dins Šmits iepriekš skaidroja, ka “RPH Marketing Latvia” funkcija būs mārketinga pakalpojumu sniegšana iekšējiem un ārējiem klientiem – uzņēmuma uzdevums būs nodrošināt uz klientu un jaunām tehnoloģijām vērstu mārketingu visiem holdinga uzņēmumiem. “Tas nozīmē labāk koordinētu mārketinga darbību, piemēram, kombinētu produktu piedāvāšanā “Bizness biznesam” jeb “B2B” klientiem, kopīgs reklāmas raidlaika un mārketinga tehnoloģiju iepirkums,” viņš teica.

“RPH Marketing Latvia” pamatkapitāls ir 100 000 eiro.

“Repharm” vienādās daļās pieder diviem Latvijas pilsoņiem – Josifam Aptam un Jeļenai Ņikitinai, taču tā kā “Repharm” ir akciju sabiedrība, tai Uzņēmumu reģistram nav jāsniedz ziņas par īpašniekiem, tāpēc šī informācija var neatbilst patiesībai, norāda LETA.

www.farmacija-mic.lv

Viens komentārs

  1. Jautājums gudrīšiem – ko tas nozīmē, bez visiem bla bla bla par to, ka nodrošināsim visiem klientiem labāku apkalpošanu?

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.