Sākums » Farmācija » “Repharm” grupas farmaceitisko uzņēmumu valdes priekšsēdētājas amatā ir iecelta Vilma Druliene

“Repharm” grupas farmaceitisko uzņēmumu valdes priekšsēdētājas amatā ir iecelta Vilma Druliene

“Repharm” grupas farmaceitisko uzņēmumu “Sentor farm aptiekas”, “Recipe plus” “Rīgas farmaceitiskā fabrika”, “Jonnex-Farma” un “RPH Marketing Latvia” valdes priekšsēdētājas amatā iecelta Vilma Druliene, aģentūru LETA informēja “Repharm” pārstāvji.

“Repharm” direktoru padomes loceklis Dins Šmits minēja, ka veselības uzņēmumu grupa “Repharm” ir sasniegusi labus izaugsmes rādītājus un ir gatava spert nākamos soļus, turpinot attīstīties kā daudzpusīgs mūsdienīgu medicīnas pakalpojumu uzņēmums. Savukārt Druliene norādīja, ka grupas uzņēmumi mainīsies atbilstoši jauno tirgus tendenču izvirzītajām prasībām. Lielākā uzmanība tiks veltīta farmaceitisko pakalpojumu kvalitātei, plašam sortimentam un konkurētspējīgām cenām. Tālāk tiks attīstīti tiešsaistes e-pakalpojumi.

Drulienei ir vairāk nekā 20 gadu pieredze augstākā līmeņa vadībā un mazumtirdzniecībā. Pirms darba sākšanas veselības uzņēmumu grupas “Repharm” farmaceitisko uzņēmumu vadībā Druliene bija viceprezidente AS “Kesko Senukai Lithuania” ar atbildību par Lietuvas, Latvijas, Igaunijas un Baltkrievijas tirgiem. Līdz tam Druliene 17 gadus strādāja uzņēmumā “Maxima Group”, sākotnēji ieņemot vadītāja asistentes amatu, bet vēlāk kļūstot par komercdirektori un valdes locekli, tostarp no 2012.gada līdz 2017.gadam Druliene strādāja “Maxima Latvija” komercdirektores amatā.

Līdz ar Drulienes iecelšanu piecu grupas uzņēmumu valdes priekšsēdētājas amatā notikušas arī citas izmaiņas šo uzņēmumu valdēs. Tostarp “Recipe plus” līdzšinējais valdes loceklis Aleksejs Udačins darbu uzņēmuma valdē neturpinās, bet viņa vietā iecelts Ivo Velde.

“Sentor Farm aptiekas” valdē izmaiņas vēl nav reģistrētas, patlaban tajā strādā trīs valdes locekļi – Velde, Kristīne Valdusa un Jeļena Petrišina.

“Rīgas farmaceitiskās fabrikas” līdzšinējā valdes priekšsēdētāja Diāna Stepiņa-Gauja turpinās darbu kā valdes locekle. Arī meitasuzņēmuma “Jonnex-Farma” valdē Stepiņa-Gauja no valdes priekšsēdētājas amata pārcelta valdes locekles amatā.

Savukārt “RPH Marketing Latvia” līdzšinējais valdes priekšsēdētājs Udačins darbu valdē neturpinās, bet valdē iecelta Evita Jurjāne-Nelsone.

Zāļu lieltirgotāja “Recipe Plus” 2019.gadā strādāja ar 190,366 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2,5% mazāk nekā 2018.gadā, bet kompānijas peļņa pieauga par 18,8% un bija 18,448 miljoni eiro.

“Mēness aptieku” tīkla pārvaldošais uzņēmums “Sentor Farm aptiekas” 2019.gadā strādāja ar 151,94 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3,3% mazāk nekā 2018.gadā, bet kompānijas peļņa samazinājās par 31,2% un bija 3,418 miljoni eiro.

Farmaceitisko preparātu ražošanas uzņēmums “Rīgas farmaceitiskā fabrika” apgrozījums 2019.gadā bija 3,794 miljoni eiro, kas ir par 1,9% vairāk nekā 2018.gadā, bet kompānijas peļņa pieauga 2,8 reizes un sasniedza 2,014 miljonus eiro.

“Jonnex-Farma” ir uztura bagātinātāju zīmola “Jonax” īpašniece. Uzņēmuma profils ir uztura bagātinātāju un medicīnas preču tirdzniecība. “Jonnex-Farma” 2019.gadā strādāja ar 1,372 miljonu eiro apgrozījumu un guva 575 167 eiro peļņu.

“RPH Marketing Latvia” pamatdarbības veids ir reklāmas un dizaina pakalpojumi, kā arī sabiedrisko attiecību un komunikācijas pakalpojumi, tā klientiem izstrādā un nodrošina uzņēmumu zīmola un korporatīvā tēla attīstību. “RPH Marketing Latvia” 2019.gadā strādāja ar 5,524 miljonu eiro apgrozījumu un guva 3,391 miljona eiro peļņu.

“Repharm” ir veselības aprūpes jomā strādājošu Latvijas uzņēmumu grupa, kas apvieno “Sentor Farm aptiekas” (zīmols “Mēness aptieka”), AS “Veselības centru apvienība”, SIA “Centrālā laboratorija”, “Rīgas farmaceitiskā fabrika” un “Recipe Plus”. “Repharm” uzņēmumu grupa ir izveidota 2009.gadā. 2019.gadā “Repharm” koncerna apgrozījums bija 283,008 miljoni eiro, bet koncerna peļņa bija 34,56 miljoni eiro.

“Repharm” patiesie labuma guvēji, pēc “Firmas.lv” datiem, ir vairākas Latvijas privātpersonas – Roberts Tavjevs, Jānis Oskerko, Mihails Lurje, Aleksandrs Livšics, Andrejs Leibovičs, Sergejs Korņijenko, Josifs Apts un Jeļena Ņikitina.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.