Sākums » Farmācija » “Repharm” pērn strādāja ar mērenu izaugsmi; apsver akciju kotēšanu biržā un attīstību ārpus Latvijas
“Repharm” pērn strādāja ar mērenu izaugsmi; apsver akciju kotēšanu biržā un attīstību ārpus Latvijas

“Repharm” pērn strādāja ar mērenu izaugsmi; apsver akciju kotēšanu biržā un attīstību ārpus Latvijas

Veselības uzņēmumu grupa “Repharm” plāno jaunu attīstības fāzi un izstrādājusi ceļa karti izaugsmes stratēģijai “Fit for 2025”. Tās mērķis ir stiprināt grupas klātbūtni plašākā reģionā, pilnveidojot pieejamību pacientiem un klientiem, kā arī izvērtējot scenārijus svaiga kapitāla piesaistei, ziņo uzņēmums.

Andrejs Leibovičs, “Repharm” padomes priekšsēdētājs, paziņojumā presei norāda, ka Covid-19 pandēmija pilnīgi jaunas realitātes priekšā nostādīja gan uzņēmuma biznesu, gan visu veselības aprūpes industriju, bet “Rephatm” spējis pielāgoties šīm izmaiņām un pat strādāt ar mērenu izaugsmi.

Piesakot savu “Fit for 2025” stratēģiju, uzņēmums ir apņēmības pilns tuvāko gadu laikā attīstīties arī ārpus Latvijas robežām, uzsākot transformāciju un izvērtējot iespējas kapitāla piesaistei caur tiešajām investīcijām vai kotējot akcijas biržā.

“Repharm” padomes loceklis Dins Šmits skaidro, ka uzņēmuma mērķis ir padarīt veselības aprūpi pieejamāku. Pēc viņa teiktā, “Repharm” ir stabils un sekmīgs uzņēmums Latvijas tirgū “ar vienu kāju” Lietuvā, taču reģiona kontekstā joprojām uzskatāms par mazu.

2020. finanšu gadā savās klīnikās, aptiekās, laboratorijās un citos ar veselību saistītos uzņēmumos “Repharm” nodarbināja 3750 darbiniekus, salīdzinot ar 3559 darbiniekiem gadu iepriekš. Grupas uzņēmumu konsolidētais apgrozījums bija 314 miljoni eiro, pieaugot no 283 miljoniem 2019. gadā. Savukārt valsts budžetā nodokļos grupa nomaksājusi 39,7 miljonus eiro, salīdzinot ar 37 miljoniem 2019. gadā.

Turpmākajiem pieciem gadiem “Repharm” piesaka ceļa karti “Fit for 2025”, lai stiprinātu veselības grupas klātbūtni plašākā mērogā un padarītu veselības sektoru par Latvijas eksporta preci.

“Repharm” drīzumā izsludinās starptautisku konsultantu konkursu, un turpmāko sešu mēnešu laikā plāno prezentēt detalizētu stratēģiju.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.