Sākums » Jaunākie raksti » Reto slimību konferencē pievērsīs uzmanību endokrinoloģijai, dermatoloģijai un gastroenteroloģijai

Reto slimību konferencē pievērsīs uzmanību endokrinoloģijai, dermatoloģijai un gastroenteroloģijai

Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) šodien plkst.14 notiks 16.Reto slimību konference, kur uzmanība tiks pievērsta endokrinoloģijai, dermatoloģijai, gastroenteroloģijai un citām medicīnas nozarēm, aģentūru LETA informēja RSU.

RSU prorektors Andris Skride norādīja, ka reto slimību un pacientu skaits Latvijā ik gadu pieaug, tāpēc jāturpina veicināt ārstniecības personāla zināšanas un kompetence atpazīt un ārstēt retās slimības.

Viņš atzīmēja, ka pēdējā laikā “kritisks jautājums” ir finansējuma trūkums kompensējamiem medikamentiem. Nozarē tiek saskatīta vajadzība regulāri aktualizēt šos jautājumus, lai būtu zināmas pacientu ārstēšanas aplēses un viņiem nepieciešamie ārstniecības veidi.

RSU un Latvijas Reto slimību speciālistu asociācija (RSSA) rīko konferenci, lai aktualizētu reto slimību diagnostiku un ārstēšanu Latvijā, kā arī apspriestu izaicinājumus, ar kuriem sastopas nozares speciālisti.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*