Sākums » Farmācija » “Rīgas farmaceitiskās fabrikas” apgrozījums pērn audzis par 1,6%, peļņa – par 38%

“Rīgas farmaceitiskās fabrikas” apgrozījums pērn audzis par 1,6%, peļņa – par 38%

Farmaceitisko preparātu ražošanas uzņēmuma AS “Rīgas farmaceitiskā fabrika” apgrozījums pagājušajā gadā bijis 3,722 miljoni eiro, kas ir par 1,6% vairāk nekā 2017.gadā, saskaņā ar “Firmas.lv” datiem ziņo nacionālā  informācijas aģentūra LETA. Uzņēmuma peļņa pieaugusi par 38,4% un sasniegusi 717 561 eiro.

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka līdz ar valdes maiņu 2018. gadā sākās izmaiņas, kas saistītas ar produktu portfeļa uzlabošanu un vizuālām pārmaiņām. Galveno ietekmi no šī pārmaiņām, pēc uzņēmumā paustā, varēšot redzēt tuvāko gadu laikā.

Vienlaikus vadība norādījusi, ka šogad “Rīgas farmaceitiskā fabrika” plāno būtiski palielināt apgrozījumu, galveno uzsvaru liekot uz jauniem produktiem un eksporta tirgiem. Tostarp 2019. gada pirmajā ceturksnī uzņēmuma pārdošanas apmēri, salīdzinot ar 2018. gada attiecīgo periodu, ir pieauguši par 3%, kas saistīts ar pieaugumu eksporta tirgos.

Tāpat vadības ziņojumā teikts, ka šogad sabiedrība plāno dubultot eksporta apmērus saistībā ar jaunu produktu ieviešanu. Produktu klāstu šogad iecerēts papildināt ar 16 jauniem produktiem.

  1. gadā “Rīgas farmaceitiskās fabrikas” apgrozījums bija 3,663 miljoni eiro, bet peļņa – 518 430 eiro.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.