Sākums » Farmācija » Rīgas Stradiņa universitāte aicina uz Atvērto durvju dienu
Rīgas Stradiņa universitāte aicina uz Atvērto durvju dienu
Foto - no RSU arhīva.

Rīgas Stradiņa universitāte aicina uz Atvērto durvju dienu

Sestdien, 13. aprīlī, no plkst. 11.00 līdz 16.00 Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) aicina skolēnus un citus interesentus uz ikgadējo Atvērto durvju dienu klātienē. Pasākuma programma ļaus iepazīt gan augstskolas studiju programmas, mācībspēkus un studentus, gan arī doties ekskursijās, izzinot studiju vidi RSU galvenajā ēkā, Farmācijas studiju un pētniecības centrā, kā arī Baltijā lielākajā topošo veselības aprūpes prasmju kalvē – Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā.

Atvērto durvju dienā topošie studenti varēs ne vien aprunāties ar savu iespējamo studiju programmu vadītājiem, docētājiem un studentiem, bet arī pabūt studentu radio aizkulisēs, kriminālistikas laboratorijā un simulētā slimnīcas operāciju blokā.

Atvērto durvju dienā ar sevi prezentācijās iepazīstinās Farmācijas fakultāte, Medicīnas fakultāte, Sociālo zinātņu fakultāte, Veselības un sporta zinātņu fakultāte, kā arī Zobārstniecības fakultāte. To norises laikiem un vietām lūgums sekot līdzi pasākumu programmā RSU mājaslapā. Visas dienas garumā, sākot no plkst. 11.00, RSU centrālajā ēkā (Dzirciema ielā 16), RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā (Anniņmuižas bulvārī 26a) un Farmācijas studiju un pētniecības centrā (Konsula ielā 21) notiks dažādas aktivitātes.

Augstskolas vestibilā studētgribētājiem būs pieejamas Studentu servisa aktivitātes, kā arī studentu medija Skaļāk pop-up studija. Jauniešiem būs iespēja doties ekskursijās, iepazīstot studiju vidi trīs dažādās augstskolas adresēs.

RSU galvenajā ēkā (Dzirciema ielā 16) viesus gaidīs zobārstniecības pirmsklīnika, kurā trenējas topošie mutes veselības profesionāļi, bet blakus ēkā, Farmācijas studiju un pētniecības centrā (Konsula ielā 21), būs apskatāmas gan auditorijas, gan laboratorijas, kur zinības smeļ farmaceiti. Atvērtas durvis gaidīs arī Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā (Anniņmuižas bulvārī 24A), kas ir Baltijā plašākais un Latvijā vienīgais centrs, kur topošie un jau esošie veselības aprūpes profesionāļi prasmes var apgūt uz dažādām mulāžām un simulatoriem.

RSU aktuālās studiju programmas vienkopus skatāmas studiju iespēju bukletā.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*