Sākums » Farmācija » “Rigvir” finansētā fonda darbiniece ievēlēšanas gadījumā tomēr apņēmusies strādāt Saeimā

“Rigvir” finansētā fonda darbiniece ievēlēšanas gadījumā tomēr apņēmusies strādāt Saeimā

Saeimas deputāta kandidāte holdinga “Rigvir” finansētā Ainas Mucenieces Viroterapijas fonda izpilddirektore Ainita Kamša (“Attīstībai/Par!”) ievēlēšanas gadījumā Saeimā apņēmusies strādāt par deputāti. Tā viņa apliecinājusi nacionālai informācijas aģentūrai LETA.

Iepriekš partiju apvienības “Attīstībai/Par!” izplatītajā paziņojumā tika solīts, ka ievēlēšanas gadījumā Kamša nestrādās parlamentā. “Attīstībai/Par!” vadītāji Daniels Pavļuts, Juris Pūce un Andris Skride pauž, ka apvienība iestājas par pierādījumos balstītu veselības aprūpi un tai nav pieņemama iedzīvošanās uz slimnieku izmisuma rēķina.

Pēc partiju apvienības saraksta iesniegšanas Centrālajā vēlēšanu komisijā sociālajos tīklos politiskajam spēkam tika pārmests, ka kandidāte ir saistīta ar “Rigvir”. Iepriekš bija izskanējušas bažas saistībā ar medikamenta “Rigvir” pārreģistrēšanas procesu 2009.gadā un sociālajos tīklos izskanējuši pārmetumi par neprecīzas informācijas sniegšanu vai sava veida maldināšanu attiecībā uz medikamenta efektivitāti atsevišķu vēža veidu gadījumos.

Kamša aģentūrai LETA norādīja, ka pašlaik nevar komentēt, vai ievēlēšanas gadījumā varētu strādāt frakcijā vai kā pie frakcijām nepiederoša deputāte. Viņa norādīja, ka līdz vēlēšanām stāstīs iedzīvotājiem savu dzīvesstāstu.

Pūce aģentūrai LETA pauda, ka Kamša paliks partijas “Latvijas attīstībai” biedre, jo politiskais spēks augstu vērtē viedokļu daudzveidību. Savukārt attiecībā uz kandidēšanu uz Saeimu, ir objektīvi jānovērtē iespējas tikt ievēlētam parlamentā no viņas ieņemtās 9.vietas sarakstā, kas vērtējamas kā teorētiskas, skaidroja politiķis.

Kā ziņots, “Attīstībai/Par!” norāda, ka kritiski vērtē “Rigvir” holdinga darbību un lēmumus par “Rigvir” iekļaušanu Latvijas kompensējamo zāļu sarakstā.

“Mēs uzsveram, ka “Rigvir” finansētā fonda darbiniece, parakstot “Attīstībai/Par!” vēlēšanu dokumentus, apņēmās ievērot visas apvienības programmu un vērtības. Lai vēlreiz uzsvērtu “Attīstībai/Par!” un “Rigvir” principu nesavietojamību, ir pieņemts lēmums, ka šī kandidāte vēlēšanu kampaņā nepiedalīsies un Saeimā nedarbosies,” pauž “Attīstībai/Par!” pārstāvji.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.