Sākums » Farmācija » “Rigvir Grupa” pārdod savu klīniku jaunam partnerim

“Rigvir Grupa” pārdod savu klīniku jaunam partnerim

Farmācijas nozares uzņēmums “Rigvir Grupa” pārdevusi jaunam partnerim vienu no saviem meitasuzņēmumiem – viroterapijas ekselences klīniku “Global Virotherapy Cancer clinic”, ziņo “Rigvir Grupas” pārstāvji un skaidro, ka tas darīts, lai vairāk pievērstos biotehnoloģiju formātam, kura ietvaros darbs turpināsies lielākoties ar produkta “Rigvir” zinātnisko izpēti un attīstību. Pārdošanas summa netiek atklāta.

Klīnika pārdota uzņēmumam “Amber Capital holding”, kas, saskaņā ar “Lursoft” datiem, reģistrēts tikai šī gada pavasarī un ir Latvijas uzņēmums. Par uzņēmuma darbības veidu “Lursoft” datubāzē uzrādīts sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana. Klīnika darbu turpinās ar nosaukumu “Global Virotherapy and Integrative Medicine Cancer clinic”.

“Vēža viroterapija ir metode, kurai mēs ticam, tādēļ ar prieku pārņēmām šo uzņēmumu. Turpināsim veidot šo klīniku par vietu, kur onkoloģiskie pacienti no visas pasaules ir gaidīti, kur parūpēsies gan par viņu fizisko, gan psiholoģisko veselību,” uzsver jaunais klīnikas vadītājs Māris Lūks.

Klīnika atrodas Jūrmalā, Jaunā ielā 12. Tā pacientiem piedāvā vēža ārstēšanu ar viroterapiju, bet jaunajā formātā plānots papildināt tās pakalpojumu klāstu ar vairākām citām Latvijā pieejamām ārstniecības metodēm un pacientiem nepieciešamiem atbalsta medicīnas pasākumiem.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.